reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Dziewczyny a któraś z was już wie ze będzie CC?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Być może ja. Zastanawiam się jeszcze i ciekawa jestem opinii kardiologa.
Ja byłam. Jest ok. Za8 dni kolejna wizyta:).Dziewczyny robimy tabelke juz czy czekamy? I czy któraś chętna to zrobic?:) bo ja wtym sie nie wyznaje.
@poziomka_84 ja bym chyba sobie darowala z tą paczką, choc syn moj waży 14 kg i go nioslam ale bardzo krotki dystans. W poprzedniej ciazy, zanim sie dowiedzialam o ciąży to przez ręce przerzucilam całą paletę piw i napojów i nic sie nie dzialo. Ale wtedy nie bylo swiadomosci:)


Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się nastawiam na naturalny tj drogami natury bo nie wiem czy ze znieczuleniem to jeszcze naturalny[emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja się nastawiam na naturalny tj drogami natury bo nie wiem czy ze znieczuleniem to jeszcze naturalny[emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A o jakim znieczuleniu mówisz? Dolargan to kiepska pomoc, a zewnątrzoponowe to nie tak aprosta sprawa. Chyba nie jest na zyczenie jeszcze u Nas. Zastanawiałam się jak działa ten gaz rosweselacjący? Któraś z Was może go testowała? Ja jak rodziłam 8 lat temu to czegoś takiego nie było.

Byłam na usg wszystko w porządku . I jest serduszko :-) jestem przeszczęśliwa :-)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

GRATULUJĘ :)) Super wiadomość !:)
 
A o jakim znieczuleniu mówisz? Dolargan to kiepska pomoc, a zewnątrzoponowe to nie tak aprosta sprawa. Chyba nie jest na zyczenie jeszcze u Nas. Zastanawiałam się jak działa ten gaz rosweselacjący? Któraś z Was może go testowała? Ja jak rodziłam 8 lat temu to czegoś takiego nie było.



GRATULUJĘ :)) Super wiadomość !:)
Jest na życzenie zewnątrzoponowe, chociaz często mówią, że jest za wcześnie a za chwilę za późno. A robią tak bo po znieczuleniu często jest zatrzymanie akcji porodowej. Gaz nie wiem po co dają, bo wg mnie nic nie daje. Może tyle, ze pomaga w oddychaniu. Ale to moje zdanie, może któraś ma inne doświadczenia.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest na życzenie zewnątrzoponowe, chociaz często mówią, że jest za wcześnie a za chwilę za późno. A robią tak bo po znieczuleniu często jest zatrzymanie akcji porodowej. Gaz nie wiem po co dają, bo wg mnie nic nie daje. Może tyle, ze pomaga w oddychaniu. Ale to moje zdanie, może któraś ma inne doświadczenia.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
Ale to chyba nie w każdym szpitalu jest na życzenie, czy może w każdym? Wiem, zę to zawsze u Nas stanowiło duży problem.
 
Ale to chyba nie w każdym szpitalu jest na życzenie, czy może w każdym? Wiem, zę to zawsze u Nas stanowiło duży problem.
Aaa ok przepraszam, zrozumiałam, że w PL. Powinno być w każdym, ale wiadomo jak jest. Wiem, że w niektórych szpitalach trzeba się upominać.

Napisane na myPhone_CUBE_LTE w aplikacji Forum BabyBoom
 
No właśnie mój dr sam przypilnował kiedy podać i nie było akcji w stylu za późno czy za wcześnie. Powiedział ze dziewczyna się męczy wołać anastezjologa. Anioł. Znieczulenie zewnatrzoponwe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to miałam nawet parcie na poród 100% natura ale oksy z kroplówki mnie pokonało [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry