reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Takie mam badania
1499852961-aaaaaa.jpeg
1499852973-aaaaaa.jpeg



p19u3e3kper76bod.png


qb3c3e5ehadcy4z5.png
Masz sporo wiecej niz ja mialam
 
reklama
No drogi ten mój lekarz, wiem ze są tańsi ale wybrałam go z polecenia i pracuje w szpitalu w którym chce rodzic. W pierwszej ciąży byłam zadowolona i z opieki i z porodu. Taka trochę transakcja wiązana z tymi lekarzami [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W jakim miescie mieszkasz? Bo ja jestem z Lublina i u nas ceny za wizytę są w zakresie 100-150, drożej się nie spotkalam:)
 
Wizyta 120. Usg 100. Łódź. Tylko do tego lekarza to zawsze jest pełen korytarz chętnych.


p19u3e3kper76bod.png


qb3c3e5ehadcy4z5.png
A tak z ciekawości spytam, u innych wizyty też oscylują w takich kwotach? Ciekawa jestem czy różnica między miastami jest aż tak duza:) u nas jak się idzie na samo usg do jakiegoś lekarza to też się płaci 100 ale jak się ma swojego lekarza prowadzącego to płaci się za wizytę a usg jest już tak jak by naturalną rzeczą za która się nie doplaca:) dobry lekarz to jednak podstawą i chyba spokój związany z poczuciem ze jest sie w dobrych rękach w ciazy jest bezcenny:)
 
Nie wiem ale jest na pewno dużo tańszych natomiast mało takich którzy pracują w szpitalu. Poza ciąża chodzę do gina na NFZ do przychodni na cyto, usg czy ogólnie. Tylko ciąże prowadzę prywatnie głównie przez fakt pracy lekarza w szpitalu no i rzeczywiście mam do tego lekarza zaufanie i spokoj dzięki temu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie wiem ale jest na pewno dużo tańszych natomiast mało takich którzy pracują w szpitalu. Poza ciąża chodzę do gina na NFZ do przychodni na cyto, usg czy ogólnie. Tylko ciąże prowadzę prywatnie głównie przez fakt pracy lekarza w szpitalu no i rzeczywiście mam do tego lekarza zaufanie i spokoj dzięki temu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Rozumie Cię bo dla mnie to żeby pracował w szpitalu, w ktorym chce rodzić to też był priorytet:)
 
Ja wszystko na NFZ mam zamiar w tej ciąży robic. W poprzednich chodziłam częściowo prywatnie bo w przychodni robili tylko 3 usg. Teraz juz jest usg w gabinecie i robia przy kazdej wizycie. Ten sam lekarz i sam powiedział ze jesli nic sie nie dzieje to moge chodzic do przychodni.
Jesli chodzi o badania to u nas bylo tak, ze od lekarza prywatnie dostawalam skierowanie do szpitala na badania i wszystkie byly darmowe.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wahałam się czy iść z druga ciąża tez prywatnie ale jednak boje się iść rodzic do szpitala tak bez lekarza. Miałam dobry poród, znieczulenie na czas a historii porodowych znam bardzo dużo bardzo różnych i wole odżałować ta kasę.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry