reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Ja to się cieszę,ze nie miałam cc i mam nadzieje,ze tym razem tez skończy się wszystko dobrze i będę rodzic siłami natury .Przeraza mnie to znieczulenie w kręgosłup .Nigdy go nie miałam i niechce nigdy mieć.
 
Powiem Wam ze było mi tak wszystko jedno w pewnym momencie, po prostu ręka nie miałam siły ruszyć, ze liczyłam minuty kiedy pojawi się ten anastezjolog. Strach o samo znieczulenie w ogóle się wtedy nie liczył.. drugie życie normalnie dostałam chwile po [emoji2]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja to się cieszę,ze nie miałam cc i mam nadzieje,ze tym razem tez skończy się wszystko dobrze i będę rodzic siłami natury .Przeraza mnie to znieczulenie w kręgosłup .Nigdy go nie miałam i niechce nigdy mieć.
Ooo kochana mi jak robili w kregoslup znieczulenie. To anestezjolog sie pytal czy boli a ja z usmiechem na twarzy NIE aaaa w końcu nic nie boli:D i film sie urwal do momentu wyjmowania dziecka:)
 
Do góry