reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Wow jestem w szoku. Co bym zrobiła ja gdybym miała bliźniaki albo trójaczki [emoji16] ale to jest cud naprawdę...

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 6t3d według kalkulatora online według USG 6t6d .No widzisz a mi niechce dać .Jakies papiery mi dała tam stoi który tydzień i inne rzeczy ale nie wiem czy to jest zaświadczenie.
To wspaniała wiadomość że wszystko jest w porządku ! To teraz kiedy wizyta?[emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć. Ja od dzisiaj na L4:( Po 3 godzinach w pracy miałam dosyć. Co chwilę do ubikacji latałam. Zwolnilam się po 4h i do rodzinnego po zwolnienie. Dala mi do piątku bo wtedy mam wizytę u ginekologa i dalej L4 od niego będę miała.
No i dobrze odpoczywaj [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie 6t3d według kalkulatora online według USG 6t6d .No widzisz a mi niechce dać .Jakies papiery mi dała tam stoi który tydzień i inne rzeczy ale nie wiem czy to jest zaświadczenie.
Zrób zdjęcie i jak chcesz to wyślij Mi na priv. Zobaczę co to jest

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry