reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Ale dzisiaj aktywne jesteście .

Kandi92 gdzie nad morze jedziecie?my 24.07 wybieramy się do Kołobrzegu :)

Dziewczyny ja na 14.30 wizyta,strasznie się stresuje :baffled:

Całe szczęście tutaj w Dojczlandi z terminami tez nie jest źle .

Ja karty ciąży tez ostatnio nie dostałam,myśle ,ze dzisiaj założą .
Do Gdańska :) trzymam kciuki, daj znac po wizycie:)
 
reklama
Ale dzisiaj aktywne jesteście .

Kandi92 gdzie nad morze jedziecie?my 24.07 wybieramy się do Kołobrzegu :)

Dziewczyny ja na 14.30 wizyta,strasznie się stresuje :baffled:

Całe szczęście tutaj w Dojczlandi z terminami tez nie jest źle .

Ja karty ciąży tez ostatnio nie dostałam,myśle ,ze dzisiaj założą .
Daj znać koniecznie jak wizyta :)
 
Ja nawet karty ciąży nie dostałam tydzień temu....:(
Ja jak byłam 4 lipca na pierwszym badaniu prywatnie na dodatek to tak samo. Żadnych badań nie zlecił,żadnej karty ciąży nie zalozyl, i o kwas foliowy dopytywac musiałam bo też nic nie powiedział. Zrobil USG,określił który tydzień ze różnica 10 dni. Skasował 120 zl i tyle. Aaa i kazal wrocic za 10 dni na kolejne badanie.Dlatego zmieniłam lekarza do którego idę 24 lipca i on o tyle fajny jest ze tez w szpitalu i przy porodach jest.I co najlepsze ten lekarz ktorego zmienilam mowil ze 10 dni to za szybko by robic kolejne badanie dlatego zapisal mnie na za 2 tyg.Wybrałam jego bo duzo znajomych zadowolona z niego jest.Z tymi lekarzami to masakra jest. Patrzą jak tu hajs wyciągnąć.
 
Nie ma, że nie chcą przyjąć, bo nie ma miejsca. Mówicie, że ciąża i musi być umówiony termin w jakimś tam czasie (nie pamiętam dokładnie czy 2 tyg czy miesiąc). Ja tak poszłam na 1-szą wizytę, bo terminów też nie ma. Mówię, że ciąża i nie mogę tyle czekać i miejsce się znalazło. Jak będą odmawiać, to straszcie rzecznikiem praw pacjenta. Każda kobieta ciężarna ma prawo do opieki lekarskiej na NFZ. Nawet ta nieubezpieczona.

Oni wtedy mówią- proszę dzwonić gdzie indziej.. A w takich miejscach nie ma chętnych bo lekarze są tragiczni.
 
Ja jak byłam 4 lipca na pierwszym badaniu prywatnie na dodatek to tak samo. Żadnych badań nie zlecił,żadnej karty ciąży nie zalozyl, i o kwas foliowy dopytywac musiałam bo też nic nie powiedział. Zrobil USG,określił który tydzień ze różnica 10 dni. Skasował 120 zl i tyle. Aaa i kazal wrocic za 10 dni na kolejne badanie.Dlatego zmieniłam lekarza do którego idę 24 lipca i on o tyle fajny jest ze tez w szpitalu i przy porodach jest.I co najlepsze ten lekarz ktorego zmienilam mowil ze 10 dni to za szybko by robic kolejne badanie dlatego zapisal mnie na za 2 tyg.Wybrałam jego bo duzo znajomych zadowolona z niego jest.Z tymi lekarzami to masakra jest. Patrzą jak tu hajs wyciągnąć.
No to typowy naciagacz. Wiedza ze kobieta w ciazy jest tak ostrozna w kwestii zaleceń lekarza ze jak wymyśli wizytę co kilka dni i powie ze trzeba coś sprawdzić, zbadać to my pójdziemy bo na dziecku nie będziemy oszczędzać. Dobrze ze zmienilas go bo jak już płacimy to właśnie za to żeby wszystko dokładnie wytłumaczył a nie zbyl i kolejna wizyta za 10 dni
 
No to typowy naciagacz. Wiedza ze kobieta w ciazy jest tak ostrozna w kwestii zaleceń lekarza ze jak wymyśli wizytę co kilka dni i powie ze trzeba coś sprawdzić, zbadać to my pójdziemy bo na dziecku nie będziemy oszczędzać. Dobrze ze zmienilas go bo jak już płacimy to właśnie za to żeby wszystko dokładnie wytłumaczył a nie zbyl i kolejna wizyta za 10 dni
No dokładnie. Przytyliście coś juz?
Czy to za wcześnie?
 
reklama
Ja to narazie schudłam 2kg mimo że nie mam mdłości nawet wielkich. Ale napewno mi to nie zaszkodzi. Nie brałam jeszcze tej nospy. Kazał doraźnie przy skurczach jakie miałam w jajnikach. Narazie mam spokój wczoraj i dziś niewiele boli. Bardziej się martwię tym amlozkiem
 
Do góry