reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Przecież jeśli praca fizyczna i warunki w niej nie są za ciekawe powinien normalnie ginekolog dać zwolnienie. Trochę mnie nastraszyliście bo jutro idę do lekarza po zwolnienie zwykle a jak będę 24 u ginekologa będę jeczyc o zwolnieniu od niego.
Nie stresuj się na zapas, na pewno da ci zwolnienie;)
Jestem po wizycie, jest wszystko dobrze, jest serduszko [emoji173]️[emoji4][emoji4][emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super:) cieszę się bardzo:D niech rośnie w siłę:D
Wiecie co, czytam Was, ale nie piszę. Mąż mnie pyta co ze mną, a ja nic. Komentarz, że jestem jak zombie z jego ust chyba jednak coś znaczy... Niestety, tak jak w drugiej ciąży dopadają mnie mdłości. No nie mogę! ale muszę ;-) ;) gratuluję i zazdraszczam udanych wizyt, ja sobie poczekam do 29 lipca.
Przynaj mniej daj znac, jak po wizycie? To z Tobą tak kiepsko jest?
Super że wizyty udane. Ja na pierwsze usg muszę czekać do 30.08 [emoji33]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Czemu az tak dlugo?
 
reklama
Spoko staram się nie nakrecac.Czasem tez dopadaja mnie mdłości samoistnie przechodzi, ale ciągle bym spala, jestem zmęczona. Wracam z pracy jem i śpię najmniej 2h.Do tego jeszcze okropny ból zębów bo za tydzień będę miała zakładany aparat na zęby, na górze juz mam. I przez separatory mam masakrę, gryźć nie mogę. Ale koniec narzekania trzeba to przeżyć i być twardym :)
 
Ja to pół apteki wykupuje
Na nadciśnienie amlozek
Na tarczyce euthyrox
I witaminki jodid WitD3 folik magnez
No i nospa na te bóle brzucha. na podtrzymanie nic nie dostałam bo nie ma wskazań stwierdził że lekarze przypisują żeby pacjenka miała wrażenie że coś się robi. Na wady genetyczne luteina nie pomoże. progesteron miałam 17
Masz nadczynność czy niedoczynność tarczycy?
 
Nie stresuj się na zapas, na pewno da ci zwolnienie;)

Super:) cieszę się bardzo:D niech rośnie w siłę:D

Przynaj mniej daj znac, jak po wizycie? To z Tobą tak kiepsko jest?

Czemu az tak dlugo?
Niestety w UK tak jest wcześniej nie robią. Nie wiem kiedy tu robią badania krwi czy moczu. Byłam u położnej takiej w przychodni obok domu ale tylko zrobiła wywiad powiedziała żeby przyjść 31.07. Dostałam już pismo że szpitala w którym teoretycznie będę rodzić że ba usg mam przyjść 30.08. I jeszcze drugie pismo że mam przyjść do położnej w szpitalu na pierwszą wizytę dali mi termin na 09.08 ale że będę w tym czasie na urlopie w Polsce to dzwoniłam żeby przełożyć wizytę i nowy termin 30.08 [emoji33] ale w następnym tygodniu wybiorę się prywatnie do polskiego ginekologa żeby sprawdzić czy wszystko jest ok? I czy mogę podróżować samolotem w tak wczesniej ciąży? Bo różne są opinie na ten temat

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochane dzień dobry!!!! Rano myślałam, że nie wstanę. Spać mi się chce cały czas. Czekam na weekend.
Czy któraś z was mieszka nad morzem albo w górach ?
 
reklama
Ja właśnie dostałam wyniki testów. Mam tylko lekki niedobór żelaza. Glukoza w normie. Ale tsh mam za wysokie. Chyba niedoczynność. Zapisać się do endokrynologa czy czekać z wizytą do ginekologa? Jak myślicie

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry