reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

reklama
Przecież jeśli praca fizyczna i warunki w niej nie są za ciekawe powinien normalnie ginekolog dać zwolnienie. Trochę mnie nastraszyliście bo jutro idę do lekarza po zwolnienie zwykle a jak będę 24 u ginekologa będę jeczyc o zwolnieniu od niego.
 
Wiecie co, czytam Was, ale nie piszę. Mąż mnie pyta co ze mną, a ja nic. Komentarz, że jestem jak zombie z jego ust chyba jednak coś znaczy... Niestety, tak jak w drugiej ciąży dopadają mnie mdłości. No nie mogę! ale muszę ;-) ;) gratuluję i zazdraszczam udanych wizyt, ja sobie poczekam do 29 lipca.
 
reklama
Wiesz mnie np. totalnie odrzuciło od kawy. Kiedyś piłam po 3 kubki latte a teraz przełknąć nie mogę. Nawet słabej Inki.. Nic. Ale to podobno najlepiej wtedy nie pić, jak organizm odrzuca to odrzuca :tak:

Ja tak właśnie miałam w pierszej ciąży - odrzucało mnie :)
Dziewczyny ja już nie mam siły. Podtrzymajcie na duchu.

Mieszkam w Warszawie, przy szpitalach są przychodnie położnicze dla kobiet w ciąży. Tam prowadzą cała ciążę. Tylko co dzwonię to wszędzie nie ma miejsc! Jestem zapisana na Inflancką w 13 tyg! A teraz muszę się leczyć prywatnie w tym wszystkie badania krwi typu Hiv, toxo trzeba płacić. Dowiedziałam się, że muszę zapłacić za badania których nie mam w pakiecie pracowniczym ponad 200 zł! oczywiście nie zapłaciłam.. Dzwoniłam dzisiaj czy może gdzieś wcześnie zapiszą- wszędzie brak wolnych miejsc. Jeśli już coś jest wolne to jakaś poradnia z 1 gwiazdką.
Teraz chodzę do Luxmedu- no masakra, terminów nie mają, a jeśli już jest wolne coś to u lekarza- który ma 1 gwiazdkę na portalu znanylekarz.pl.
Nie wiem co robić na razie czekam na ten 13 tydzień, podstawowe badania będę robiła w luxmed. Ale to jest po prostu śmieszne. Kobieta jest bezradna. Nic w Polsce nie jest zapewnione. Dwie ciążę normalnie było miejsce w przychodni. A teraz co? 500 plus i wszędzie przeludnienie..

Robiąc 500 plus mogliby pomyśleć o tym żeby szpitale pobudować również:/


Ale wiesz ze nie musisz prowadzic ciazy w poradni przyszpitalnej. Ja kazda ciaze prowadzilam na NFZ u siebie w przychodni i teraz tez tak bede robic. Mam super lekarza. Termin mam na za tydzie pierwszy a potem z gory rozpisuja na cala ciaze terminy wizyt.
Ja na Inflanckiej rodziłam pierwsza córę,a wcale nie prowadzilam tam ciazy.
Druga rodzlam na Zelaznej.
A teraz bede na Karowej :D
 
Do góry