reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

@mimi8334 daj znać jak tam wizyta!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja po wizycie ,serduszko pięknie bije . Dzisiaj nie było mojej lekarki bo ma urlop a ta mi tak szybko zrobiła USG ,ze cud ze zdazylam zobaczyć serduszko.Przewidywany termin to 28.02 .
Pytałam się o zakaz pracy ale powiedziała,ze to pracodawca musi załatwić .Nie wiem czy zmieniać gina czy jak??
 
reklama
@mimi8334 daj znać jak tam wizyta!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To ja po wizycie ,serduszko pięknie bije . Dzisiaj nie było mojej lekarki bo ma urlop a ta mi tak szybko zrobiła USG ,ze cud ze zdazylam zobaczyć serduszko.Przewidywany termin to 28.02 .
Pytałam się o zakaz pracy ale powiedziała,ze to pracodawca musi załatwić .Nie wiem czy zmieniać gina czy jak??Mojej ciotce ginekolog od razu wystawiła bez problemu ,wiec chyba będę musiała zmienić lekarza
 
To ja po wizycie ,serduszko pięknie bije . Dzisiaj nie było mojej lekarki bo ma urlop a ta mi tak szybko zrobiła USG ,ze cud ze zdazylam zobaczyć serduszko.Przewidywany termin to 28.02 .
Pytałam się o zakaz pracy ale powiedziała,ze to pracodawca musi załatwić .Nie wiem czy zmieniać gina czy jak??
Dziwne, mi mówiono, że to zaświadczenie musi Mi gin wystawić i On chce Mi je wystawić w przyszłym tygodniu jak się zdecyduje. A zaświadczenie o ciąży do pracy wystawiła?? Bo który u Ciebie dzisiaj dzień i tydzień?? Ważne że serduszko biło!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja po wizycie ,serduszko pięknie bije . Dzisiaj nie było mojej lekarki bo ma urlop a ta mi tak szybko zrobiła USG ,ze cud ze zdazylam zobaczyć serduszko.Przewidywany termin to 28.02 .
Pytałam się o zakaz pracy ale powiedziała,ze to pracodawca musi załatwić .Nie wiem czy zmieniać gina czy jak??
super:)
 
To ja po wizycie ,serduszko pięknie bije . Dzisiaj nie było mojej lekarki bo ma urlop a ta mi tak szybko zrobiła USG ,ze cud ze zdazylam zobaczyć serduszko.Przewidywany termin to 28.02 .
Pytałam się o zakaz pracy ale powiedziała,ze to pracodawca musi załatwić .Nie wiem czy zmieniać gina czy jak??Mojej ciotce ginekolog od razu wystawiła bez problemu ,wiec chyba będę musiała zmienić lekarza
Zmienic lekarza, to lekarz powinien ci wystawic zaswiadczenie.

Ja nie patrze na wagę, bo u gina bylo inaczej i u mnie w domu tez inaczrj. I badz tu czlowieku mądry.
 
Dziwne, mi mówiono, że to zaświadczenie musi Mi gin wystawić i On chce Mi je wystawić w przyszłym tygodniu jak się zdecyduje. A zaświadczenie o ciąży do pracy wystawiła?? Bo który u Ciebie dzisiaj dzień i tydzień?? Ważne że serduszko biło!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie 6t3d według kalkulatora online według USG 6t6d .No widzisz a mi niechce dać .Jakies papiery mi dała tam stoi który tydzień i inne rzeczy ale nie wiem czy to jest zaświadczenie.
 
Cześć. Ja od dzisiaj na L4:( Po 3 godzinach w pracy miałam dosyć. Co chwilę do ubikacji latałam. Zwolnilam się po 4h i do rodzinnego po zwolnienie. Dala mi do piątku bo wtedy mam wizytę u ginekologa i dalej L4 od niego będę miała.
 
reklama
Do góry