reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

La luna najlepszego :*

Cocosh kciuki&&&

Ja byłam na karmieniu :) teraz odciagam na kolejne i ból głowy mam więc kroplowke chyba dostanę :(
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja od niedzieli nie śpię. Pierwsza noc bolesna. Druga Adaś wymagający. A dziś nie usne bo na sali laska która tak chrapie jak niedźwiedź! !!!! Masakra.
Barbra przykro mi ze Grześ taką ma ciezkawą drogę na wstepie. Wszystko bedzie dobrze. Adaś ma.problem z nozką. Bylo mu ciasno i się skrzywila. Na poczatku byłam przerazona..kazda chce mieć idealne,zdrowe dziecko. Ale teraz juz zaczynam mu ją układać i damy radę
Ja karmic zaczelam pół godziny od operacji. Już mi go przystawiali. A dziś zalapal o co chodzi i przysysa się do cyca jak wampir
 
Clodi Dorian cudowny !
chciałabym i inne maluchy podziwiać moze by moj syn sie wtedy zdecydowal wyjść ale niestety jeszcze nie moge zaglądać do wątku ze zdjęciami : (
La luna spełnienia marzeń : )
Cocosh && ... Baby nie wyprzedzać, co?
Cień no widzisz u nas na forum rodzą na potęgę ale są i inne mamy. a skad Ty tak wszystko wiesZ? necik na korytarzu i zapuszczasz żurawia przy okazji ;)
Poziomka rób tak jak czujesz : ) na pewno dzieciaka nie ukrzywdzisz.
 
Clodi gratulacje :) duży chłopczyk.

Barbra małego chcą wyjąć z inkubatora jak 2 kg przekroczy? Teraz już coraz lepiej będzie.

Agiszonek nóżka się naprostuje, a chrapania nie cierpię.

Cocosh trzymam kciuki za Marysie :)

Balladyna już niedługo :)
 
reklama
Do góry