reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Bursztynek co bym chciała wiedzieć? Wszystko!!!!
Czym teraz według Ciebie różniły się te wcześniejsze skurcze od porodowych? Czy miałaś jakieś inne symptomy?
Od kilku dni miałaś wymioty i biegunkę z tego co pamiętam a jak to wyglądało w dzień porodu?
Odeszły Ci wody? Jeśli tak to kiedy i jak to wygląda?
Jak pierwsze karmienie?

Współczuję Ci braku odwiedzin bardzo :(
 
Sylvi No ja boje sie gorzej niż przy pierwszym cc, bo teraz wiem co mnie czeka:cool:, wtedy byłam nieświadoma i szlam na cc z radością że rodzić naturalnie nie muszę
 
Bursztynek wlasnie skad wiedzialas ze to te skurcze .Ja co prawda trzecia ciaza ale obie na oxy wywolywane porody byly .
Boje sie bo czlowoek do 16 sam w domku ewentualnie Paulinka jak sie zacznie musze dzwonic do Lukasza zeby z pracy przyjechal.
 
Bursztynek co bym chciała wiedzieć? Wszystko!!!!
Czym teraz według Ciebie różniły się te wcześniejsze skurcze od porodowych? Czy miałaś jakieś inne symptomy?
Od kilku dni miałaś wymioty i biegunkę z tego co pamiętam a jak to wyglądało w dzień porodu?
Odeszły Ci wody? Jeśli tak to kiedy i jak to wygląda?
Jak pierwsze karmienie?

Współczuję Ci braku odwiedzin bardzo :(

Hmmm skurcze byly prawie takie jak wczesniej tylko byly dluzsze i jak lapaly to od dolu do gory mnie spinalo i czulam swoje serducho w gardle. Jak nie chodzilam tylko lezalam yo ciezko sie oddychalo. No i faktycznie z zegarkiem w reku regularnie sie pojawialy. A! Zgubne bardzo jest to, ze pomiedzy skurczami czulam sie jakby zupelnie nic sie nie dzialo.

Inne symptomy- te wymioty i biegunka bylam baaaardzo rozdrazniona i placzliwa i mialam tak duzo energii, ze z najdrozszym cala chalupe wysprzatalismy na blysk.
A i od 2 dni lalo mi sie z cycuchow masakrycznie!:) i sie brodawki i sutki powiekszyly- sutki caly czas twarde i sterczace.

Dzis od rana jak sie obudzilam marzylam o festiwalu pizzy z pizza hut pozarlam meega sniadanie i lody na spacerze mialam straszna ochote na slodycze i jak nigdy na pepsi [emoji7] wszystki pochlonelam:)

Wody mi nie odeszly.

Pierwsze karmienie super [emoji7] dziwne uczucie jak tak ciumka maluszek cycocha:) mam nadzieje, ze mamusina kuchnia jej posmakuje :p

Zdj mam jedno "z brzucha" bo ciezko mi bylo. Jak wstane w dzien to pstrykne. :)
 
reklama
Do góry