reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

A mnie cos od poludnia rozkłada, rano czulam sie dobrze. No slowo daję, jeden dzien posiedziec pol godziny w przychodni i juz z Lalką psikamy, bo byla ze mną. Poki co ja bym sobie pospala, a ona jak zwykle ma energii za troje :sorry: a ja mialam wstawic jeszcze jedną pralkę i w ogole na to sily nie mam.

Marcowa moze to sluz? Mi tak czesto cos cieknie :baffled: w 1 ciazy tez bez wkladki nie moglam sie ruszyc przez to. Ja za żadne badania na nfz nie płacę

Fanti no kuzynka pobila wszelkie rekordy z tymi ciuchami, no słowo daje, niektorzy to mają tupet.

Izik wow!!! Gratulacje! Ale szybko Ci poszło:)

Tak mnie ciekawi czy ktoras urodzi 29 lutego ;)

Nailie - Nie, to nie śluz, śluz miewam i jest można powiedzieć klejący, a to było jak woda

Izik! pozazdrościć takiego porodu :D
 
reklama
Dziewczyny co to znaczy profilaktyka???
Bo dzwoniłam do Bielska, tam gdzie rodzilam Zuzke i powiedzieli mi, że przy cc nie podają antybiotyku na gbs bo nie ma takiej potrzeby i są mniejsze szanse na zakażenie się niż przy cc...
Zapytałam się a co jak się dziecko zakrztusi to wtedy podają antybiotyk profilaktycznie...
Ale dla mnie profilaktycznie to znaczy wcześniej a nie później...
Oświeci mnie ktoś bo ja nie bardzo rozumiem o co chodzi :/
 
Gratulacje izik szybciutko Ci poszlo :)

A ja dzis spaghetti robilam krupnik I jeszcze mielone z ziemniakami bo u nas kazdy lubi co innego. I chyba sie przemeczylam bo brzuch zaczął boleć na szczęście przeszlo mysle czy jescze pranie wstawić jedno

Co do ciuszkow to dostalam wielkie pudlo of brata mojego M. Many nie oddawac bo juz nie planuja. Ale I tak kupam troche nowych.
 
Izik to się nazywa szybki porod☺gratulacja☺

Marcowa to chyba rzeczywiście mogą być saczace wody,dobrze że jutro masz wizytę to wszystko się wyjaśni,chociaż jak ja bym miała podejrzenia ze coś mi się sączy to już pewnie jechalabym do szpitala.

Isia ja niestety nie pomogę, ale obili mi się gdzieś o uszy ze przy cc nie dają antybiotyku na gbs bo nie ma zagrożenia

Uff a ja się nameczylam przy tym wózku ze szok, tyle tych różnych napek i przylepcow,ciekawe czy będę potem wiedziała jak to wszystko zlozycubmnie na obiadek zurek z wczoraj i pulpety w sosie koperkowym ale nie chce mi się robić drugiego...
 
Izik ja też chcę tak ekspresowo :) wzięłaś nas z zaskoczenia kochana :) Kate dochodzi do siebie po cc a ty juz po też będzie zdziwiona listę rozpakowanych mamuś cały czas aktualizuje :)
 
reklama
Izik gratuluję i zazdroszczę tak fajnego porodu ;) ale zaskoczenie ;) kurde jak ktoś ma daleko szpital to można nie zdążyć normalnie ;p

Naile nie badz tego taka ciekawa ,bo jeszcze padnie na Ciebie :D
 
Do góry