reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Fanti dzisiaj takie czasy ze syn tym bardziej może się skurwic

Ależ oczywiście.. ja jej to powiedziałam żeby dała mi już spokój.. bo na to nie znalazła argumentów. A po jakimś czasie do mojej mamy powiedziała, że coś dziwnie strasznie oklęta się stałam w tej ciąży :-p

melduję się po wizycie, sorki, że tak póżno, ale pojechalismy jeszcze na zakupy, a potem odwiozłam juniora do rodzinki M i mamy wolną chatę:)

Z kruszynką wszystko oki, nadal dziewczynka:) więc myślę, że już tak zostanie. ja dostalam tabsy bo mam złe wyniki moczu, jakieś bakterie, leukocyty itp.. W dodatku od wczoraj przyplątały się hemoroidy, więc na to też dostałam..mam nadzieję że szybko przejdą, bo strasznie to męczące:(

Połówkowe mam 02.11 i wtedy dokładne pomiary, bo teraz tylko krótkie podglądanie było.

Sylvi trzymam kciuki za dziewczynkę bo choć u siebie liczyłam na synka to imię mieliśmy tylko dla dziewczynki.. Miała być Karolinka u nas.. Wy także wybraliście to imię,, i masz Oliwierka.. więc sama rozumiesz.. :sorry:

Cocosh gratuluję córeczki. Piękny dom. Kiedyś marzy mi się :)

Volka w końcu nie wszyscy teściowie są źli.

Fanti nie każdy zaraz musi chcieć mieć parkę. Chłopcy będą się dobrze dogadywać ;)

U mnie dziś mały szpital. Córce woda z nosa leci i dopiero teraz zasypia. A ja padam i staram się nie zarazić, co łatwe nie jest.
Na to że się będą dogadywać nie liczę.. za duża jednak jest ta różnica wieku..
Mojego brata syn miał 7 lat jak się Oli urodził.. jak on chciał się z młodym bawić to Oli był za mały.. potem w ogóle nie umieli się dogadać.. trzeba było wiecznie ich pilnować bo jeden drugiemu krzywdę robił.. a teraz kiedy Oli chce się bawić i mieć w ogóle kontakt z Mateuszem to facet ma już prawie 17 lat i w nosie ma gówniarza.. Tu różnica będzie 9 lat więc nie mam o czym marzyć..
Jedyne czego chce to by jako dorośli mieli między sobą kontakt, nie zostanie sam mój jedynak.. nas kiedyś zabraknie a brat to jednak brat :tak:
 
reklama
Uff, już po imprezie. Dzisiaj jakoś szczególnie długo siedzieli, na szczęście mało pytań o płeć. Widzę, że teściowie mało zainteresowani są tą ciążą, podchodzą raczej z dystansem.
A ja znowu nie mogę spać :crazy:
 
Czesc. Ja jeszcze film oglądam a narzeczony już chrapie obok. Ostatnie dwa dni bolał mnie brzuch. Wczoraj w restauracji nie mogłam wstac...tak mnie kuło i ciągnęło. Lekarz przez telefon zalecił leki rozkurczowe i magnez. Tak jak teraz sobie uświadamiam to ja nie czułam tyle ruchów co skurcze macicy. Wizyte mam w piątek.
Mamy Oliwierów....jak w skrócie mówicie do swoich synków? Zastanawiam się nad tym imieniem ;-)
 
Ania i Cocosh gratulacje dziewczynek!!
Ja dzisiaj przysiadłam na internecie bo szukam pościeli... kupujecie poduszeczki, kołderki czy może pozostajacie przy wyborze śpiworków. Bo z tego co pamiętam śpiworki bardziej praktyczne, ale kołderkę pewnie też kupię ;) no i rozglądam się za wózkiem, ale to zamówie dopiero pod koniec listopada lub w grudniu gdy potwierdzę jeszcze raz płeć :)
Cocosh super domek :)
 
Cocosh ale teraz macie super. Strasznie mi się podobają takie duze okna :tak:

Fanti no i czemuś sobie corki nie zrobila tylko syna? ;) koncert życzeń, jakby od nas to zalezalo co bedzie :sorry:

Manka dla mnie to ruchy :tak:

Sylvi korzystajcie z chwili wolności ;) hemoroidy brrr, wspolczuje

Elisse zdrowka dla coreczki

Sarna ja spiworka nie kupuje, mialam jeden i dla mnie byl bardzo niepraktyczny jak chcialam malą na spiocha przebrać. Z reszta ona nie lubila miec ograniczonych ruchow, takze u nas sprawdzal się kocyk. Minus to oczywiscie rozkopywanie sie :sorry:

U nas z obiadu zrobilo sie wesele, padam z nog i huczy mi w glowie. I jeszcze zasnac nie moge, a tu o 8 pobudka jak codzien, ech
 
A mnie dziecko wybudza ciągle :/. Ja czasem mam ochotę nie dowiadywać się jaka plec bo wkurza mnie ze to pierwsze pytanie jakie każdy zadaje. Ja chce zdrowe dziecko :)
 
reklama
Witam się I na . Każdy się cieszy ,że pośpi godzinę dłużej, he to chyba Ci co nie mają małych dzieci ,ja nowego czasu wstałam godzinę wcześniej bo 6.30 hyhu ;)
 
Do góry