reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Sarna kolderki i poduszki na poczatek nie kupuje. Ja dla mnie to zbedny wydatek;) pamietam jak bylo z Kubusiem-na poczatku spal pod kocykiem, potem latem pod pieluszka bo byly upaly, na jesien i zime w spiworku, zeby sie nie rozkopywal. I dopiero kolo roczku zaczal spac pod kolderka. I nadal spi na plaskiej podusi:)

Edit1989 moj Synus chyba sie przestawil juz na nowy czas :-D bo normalnie spi do 7.30. Teraz juz jest prawie 7.15 nowego czasu a On nadal nie wyglada jakby chcial sie budzic :-D kochane dziecko;D
 
reklama
Ania i Cocosh gratulacje dziewczynek!!
Ja dzisiaj przysiadłam na internecie bo szukam pościeli... kupujecie poduszeczki, kołderki czy może pozostajacie przy wyborze śpiworków. Bo z tego co pamiętam śpiworki bardziej praktyczne, ale kołderkę pewnie też kupię ;) no i rozglądam się za wózkiem, ale to zamówie dopiero pod koniec listopada lub w grudniu gdy potwierdzę jeszcze raz płeć :)
Cocosh super domek :)

Dziękuję :)
Ja też się zaczynam powoli rozglądać w takim razie za wyprawką skoro płeć już znam.
Chyba kołderek ani poduzek nie można dawać niemowlakowi? Czy ja coś źle mówię?
Wydawało mi się, że tylko śpiworek i nawjyzej kocykiem ciepłym przykryc można ale trzeba uważać żeby się w niego nie zawinęło?
jak to jest?
My planujemy w grudniu/styczniu urządzać pokój i kupować wszystko.
 
My tez juz obudzeni. Jak na niedziele to mega szybko,tymbardziej,ze wczoraj staralam sie ich jak najdluzej przetrzymac'no ale nic. U moich chlopcow sprawdzily sie super te spiworki na zamek,ale kolderki tez mialam i uzywaja tych samych do teraz. . .
 
Kubusiowa ja mam nadzieje ,ze dziś jak pójdzie spać na nowy czas to i jutro tak wstanie :D

Ja miałam poduszkę taka bardzo cienka i kołdrę od urodzenia Bartuśia. Nakrywalam go tylko do ramion a był cieplutko ubrany... teraz pewnie na lato i tak będę używać tylko kocyk cieniutki, bo u nas w domu w nocy jak są upały po 28 stopni całą noc ...
 
Witam się. Ja mam kołderkę ale z niej teraz nie skorzystam. U mnie trafionym zakupem był spiworek ja akurat mam z firmy motherhood i nie kojarzę żeby coś synka krępowało. Dziś leniwa niedziela synka i mężusia deleguję do teściowej na naleśniki a sama najzwyczajniej w świecie będę robić nic.
 
Naili - dziękuję. Właśnie okna nas tu strasznie urzekły - same wielkie nawet w jadalnia jest cała przeszklona do ziemi i w kuchni wielkie okna. Do tego z drewna a nie białe więc są straszną ozdobą w każdym pomieszczeniu i nie mam zamiaru ich niczym zasłąniać bo nienawidzę firanek. Jak się odkopiemy z kasą to architekt dał namiar na babkę co szyje super zasłony i będą tylko szare zasłony do ziemi i w kilku mijscach białe drewniane żaluze ( kuchnia jadalnia, garedroba i łązienka)

U mnie też goście wczoraj siedzieli do prawie 1 w nocy. ale o dziwo jakoś mnie nie wymęczyli. Koleżanka jest przedszkolanką i pierwszy chyba raz z zainteresowanie słuchałam o jej pracy :p menda jestem.
Ptacuję w jednym z najlepszych przedszkol w Krakowie prowadzonym przez siostry i 3 minutyod mojego biura ale niestety dziecka już wiem że nie oddam tam bo rodzina męża ma tam dwójkę i nie będę się ciedziennie denerwować czy ich spotkam ;)
 
Ja od początku kadlam amelke na bardzo płaskiej poduszce o przykrywalam kolderka. Mam monitor oddechu wiec nie obawiam się ze się owinie czy przewróci na brzuszek. Ten sprzęt dał mi spokój ducha. Troszkę się obawiałam bo sama w dzieciństwie miałam bezdech przez co moja mama całe noce nie spala. U Amelki nigdy nie włączył się alarm, jedynie jak zapomniałam wyłączyć sprzęt i wyciągnęła ja z łóżeczka.
 
Lachony kto mnie uświadomi?
rano dostałam kliku minutowego bólu/skurczu w prawej części brzucha. ledwo oddech łapałam.
Czy to są te próbne skurcze?
Jak tak to NIE MA SZANS - NIE RODZĘ BEZ ZNIECZULENIA xd
 
Witam

Magdalena my przy Hani też monitor oddechu mieliśmy. Super sprawa, moim zdaniem jeden z najlepszych zakupów dla dzieciątka i rodziców. Mi też się alarm nigdy nie włączył.
 
reklama
Do góry