reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Ja w pierwszej ciąży tez miałam dużo włosów na brzuchu i na nogach mi rosły dużo szybciej . A w tej tak nie mam dlatego też przeczucie na dziewuche :)

Usg polowkowych z tego co wiem to od 18 tygodnia juz można .

Kurcze coś mnie pobolewa w podbrzuszu i po bokach . Mam nadzieje ze to od przyrostu macicy.
Dobrze ze mąż ma do poniedziałku wolne to odpoczne bardziej sobie
 
reklama
Edit i w pierwszej ciazy urodzilas synka ? ;)
Pojde prywatnie to myslicie, ze ile za taka przyjemnosc sie bedzie nalezalo ? Tak jak zwykle za prywatna wizyte czy wiecej z racji, ze to polowkowe ? :)
 
natka co się stało !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nailie chrobek elisse balladyna dziękuję za życzenia :*

chrobek fajna ta twoja Hanusia :-)

misana tak mam wybrany w Gliwicach na Nowym Świecie tam też mój lekarz odbiera porody i odpowiada mi ten szpital

cień najważniejsze żeby wszystko było ok ale na pewno będzie :-)

balladyna ja też zauważyłam teraz większe i bardziej widoczne owłosienie na brzuchu a najbardziej koło pępka :confused2:



goście poszli posprzątane teraz zmykam się położyć bo padnięta jestem odezwę się jutro jak wstanę dziewczynki bo dziś nie dam już rady
 
Manka Tobie to nawet ze zdjecia obstawiam chlopaczka.
Moj gin powiedzial ze polowkowe to 20-22 tydzien, ja bylam wczoraj czyli w 19 tygodniu i normalna wizyta i szybkie usg. I kolejna za 3 tyg. Ale moze to biznes tylko heh.
 
reklama
No to i u mnie owlosienie sie pojawilo na brzuchu sporo go przybylo. Brzuch mam dzisiaj strasznie napiety. Zaczelismy 17 tc a ja przespałam cale popoludnie. 3 h snu dopiero głód mnie obudził [emoji14]
 
Do góry