reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2016

Aliaolio W moim szpitalu chyba chcieli 1200 za położną. Masakra z takim tekstem zeby tak glosno nie krzyczec, ja rodzilam na inflanckiej to im ladnych pare godzin sie darlam, nikt nic nie powiedzial ;) a tez przychodzily co godzinę, za kazdym razem cos podpowiadaly czy proponowaly cuda na ruszenie rozwarcia.

Volka moze sie pomylili w wyniku? Pewnie posiew bedziesz musiala zrobic

Sarna a to ja myslalam ze na aplikacji takie cuda się dzieją ;) mi tez czesto cos leci ze stracha napędza, ale to tylko śluz

Ja mialam bardziej owlosiony brzuch i w ogole szybciej mi wlosy rosly (teraz tez tak mam) i wyszla baba :sorry:
 
reklama
Hej mamuski :-) Widze ze ja dzis pierwsza sie melduje,takie uroki szpitala...
Pokrotce nie umialam zasnac,wiecznie tu cos pika,babka obok miala jazdy wiec moze kolo 12 zasnelam.W nocy pobudka bo kolo babki robili,po 4 zas pobudka,kolo 5 mierzyli cisnienie i potem zaraz krew pobrali.Mocz tez juz oddalam wiec jakies badania beda.A teraz sobie tetno skacze,nie wiem jak w nocy bylo.Ale dziwnie sie spi z tymi kabelkami trzeba uwazac az te plastry sie nie odkleja :-) A ja liczylam ze w szpitalu pospie... :eek: No coz...Teraz czekamy na sniadanie nie wiem o ktorej daja pewnie miedzy 7a 8...

Mam pytanie WAm tez czasem poleci jak nie wiem sluz jak np gwaltownie wstaniecie? I brzuch mnie cos pobolewa ale pewnie macica sie rozciaga...
 
Cień ech no i taki to "odpoczynek" w szpitalach :sorry: w dzien mozesz spac? No ze sluzem jak juz pisalam tez tak mam.

Mala Mi mi lekarz na gardlo pozwolil orofar do ssania i tantum verde do psikania - o tantum mozesz sobie w necie poczytać:tak:

Ja tez juz nie śpię, nie dość ze usnelam grubo po 1 to jeszcze teraz o 7 pobudka, cos ta moja córa trenuje matkę do ponownego niewysypiania się, ech...
 
reklama
Cień to miałaś ciekawą noc, ale dobrze, że robią jakieś badania- przynajmniej będziesz wiedzieć na czym stoisz.

Ja położnej nie będę opłacać, bo u mnie w szpitalu są w miarę spoko.
Solenizantkom życzę 100 lat:-)
Muszę się wybrać na jakieś zakupy, bo w lodówce tylko światło zostało:szok:
 
Do góry