reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
wOW! wSZYSTKIE miałyscie albo prenatalne albo genetyczne. Ja pewnie zadnego nie bede miala. A czym one sie roznia od zwyklego usg tak w ogole? to jest ta przeziernosc kosci czy cos?
 
Witam. U nas 11 t i 3 d dzidzuś 4.1 :) Wszystko dobrze. Nic nie mowiła o genetycznych czy prenatalnych. Chyba jesli nie dostane skierowania nie bede sie dopominac. Do 13 tc mam sie jeszcze oszczedzac i dokonczyc duphaston. Ja nic nie tyje waga jak zaklete 44 kg. Na diecie cukrzycowej ciezko przytyc ale najwazniejsze ze dzidzus rosnie odpowiednio :)
 
Dzidziuś rośnie nawet nadrobił wiek z OM bo ma 10 tygodni i 4 dni ale obok niego jest krwiak...duphaston z 2 tabletek na 3 zwiększony, mam leżeć nic mi nie wolno podnosić...i mam na siebie uważać...nie wiem co dalej co z tym krwiakiem...jestem załamana..na moje pytanie czy może krwawić lekarz powiedział, że tak a jak zapytałam czy mam przyjechać do szpitala jakbym krwawiła, to powiedział, że na tym etapie szpital nic mi nie pomoże...3 września usg prenatalne które będę miała za darmo..oby na tym usg krwiaka już nie było...zdjęcie maluszka w galerii

asia1989 tez mam krwiaka. Ale mi lekarz mowil, ze kazde krwawienie trzeba sprawdzic i jak tylko zaczne znowu krwawic jasna krwia to od razu do szpitala. A jesli bedzie brazowe plamienie to lezec i sie oszczedzac... tylko u mnie z tym ciezko... Maz cale dnie w pracy a naszym malym Szkrabem trzeba sie zajac..
Jak dlugo lekarz kazal Ci brac duphaston?
 
nailie rachunek przyszedl na 197zl za samo usg i konsultacje. Jak poszlam wyjasniac to mowie, ze jestem w ciazy i wiem, ze nie powinnam placic. To kobieta od razu zaczela wyjasniac, ze o ciazy powinnam powiedziec od razu na sorze i wtedy bym nie placila. Jakie bylo jej zdziwienie gdy dowiedziala sie, ze wlasnie z zagrozona ciaza sie zglosilam i ze bylo od poczatku wiadomo ze w ciazy jestem.
Ale dzieki tej sytuacji wiem, ze jak bede w Polsce to w razie zagrozenia moge spokojnie zostac w szpitalu i nie martwic sie o rachunki na kilka tysiecy (na sorze pani powiedziala, ze dzien hospitalizacji kosztuje 2-7tys zl..)
 
Ale już macie duże fasolki, dobrze, że wizyty były udane, oby każda miała już tylko dobre wieści:-D
Ja właśnie wróciłam z pobierania krwi. Ubyło mi 250 zł w portfelu:baffled: Mam nadzieję, że później nie będzie już tak dużo kosztownych badań.
Wczoraj miałam zachciankę na zestaw frytki z McWrapem z McDonalds'a i mąż musiał jechać:-p
 
Gratuluję udanych wizyt :)
Ja byłam na badaniach krwii e sobote, wyniki ok. Chociaż myślałam że tam zejde na głodnego.
Mam jeszcze skierowanie do centrum krwiolecznictwa bo mam jakieś przeciwciała we krwi.
 
reklama
asia1989 tez mam krwiaka. Ale mi lekarz mowil, ze kazde krwawienie trzeba sprawdzic i jak tylko zaczne znowu krwawic jasna krwia to od razu do szpitala. A jesli bedzie brazowe plamienie to lezec i sie oszczedzac... tylko u mnie z tym ciezko... Maz cale dnie w pracy a naszym malym Szkrabem trzeba sie zajac..
Jak dlugo lekarz kazal Ci brac duphaston?

jeszcze 2 tygodnie po 3 tabletki a potem mam ograniczać, najpierw tydzień 2 tabletki potem kolejny tydzień 1 i potem co drugi dzień. Encorton odstawiam całkowicie za 2 tygodnie...ale nie będę ukrywać, że bardzo boję się odstawić leki...
 
Do góry