reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Maya mój maluch mu s i się najeść czasami pije 30 min a czasami 2 h ale potem 3 h spokojnie mi śpi. Położna była na pierwszej wizycie i ważył 3120g a tydzień później na drugiej 3430 g wiec 300 g przybrał :) mąż mówi ze widać po buzi bo się okrąglutki robi :)

Clodi super ze juz do domku :)
 
reklama
U nas ostatnio z karmieniem juz lepiej, ok 20 min z jednej piersi i dwie lub trzy godz snu. Położna powiedziała, ze jeżeli maluszek robi ok 8 kup dziennie to na pewno sie najadą.
 
Nie idziemy do domu :-( :(. Dorian ma za wysoki sód. Mam go glukozą dopajać i dokarmiać sztucznym mlekiem i jutro znowu badanie krwi i jak sie poprawi to wyjdziemy
 
Clodi to kiepsko, tesknisz pewnie juz paskudnie do drugiego syna. Kciuki żeby się unormowało.
Dziewczyny ja dalej z brzuchem : ( w dodatku dzisiaj na ktg mały mial dlugo wysokie tetno, zaczynam sie juz martwić dlaczego porod nie nastepuje mimo lekkich codziennych skurczy. nie wiem jak Sarna ?
 
Dziewczyny wiem ze Wy już na zamkniętym szalejące ale niestety nie mam dostępu wiec jakby ktoś tu jeszcze wchodził po cc mam pytanie: strasznie mnie kręgosłup boli po znieczuleniu macie tez taki ból? Po pierwszym cc nie miałam a teraz jest nie do zniesienia

Elisse sód niby taki bo mam za mało pokarmu i powinnam dawać mm a znowu po mm wymiotuje wiec nie dokarmiałam i tak wisiał cały dzien na cycku i jadł troszeczkę teraz zmienili mu mleko na jakieś inne i tą glukozę dają

Balladyna strasznie tęsknie. Był dzisiaj u mnie w odwiedzinach z moimi rodzicami i chciał zabrać Doriana do domu i sie rozpłakał a ja razem z nim
 
Clodi dziś pisałam znów do admina o dostęp.. jak tylko dostanę odpowiedź napiszę do Ciebie a ty też sprawdzaj..
 
Clodi mnie nic nie boli w kregoslupie po cc. Po pierwszej tez nie kojarze zeby bolalo. A moze wkluwali sie kilka razy?
 
Volka to tak. Mam strasznie ciasno kręgi i w pierwszej ciąży Anastazjolog nie umiał sie wbić to zmienił igle na cieńsza i poszło a teraz dzgała mnie kilka razy myślałam że zacznę krzyczeć z bólu, miałam całe plecy i piersi znieczulone
 
reklama
Clodi to pewnie dlatego boli kręgosłup. Mnie po cc nie bolał. Trzymam kciuki za jutrzejsze badania Doriana. W domu jak już nie będzie szpitalnego jedzenia, to laktacja też będzie lepsza :)

Balladyna na ktg już coś się pojawia? Może w końcu się ruszy.
 
Do góry