reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

Isia gratulacje! Ale duży chlopczyk☺no to teraz mogę spokojnie iść spac☺
A moja mała ma właśnie dziś 5 raz czkawke. .
 
reklama
Isia gratulacje!!!! :D odpoczywaj! Ja na ,chwile' położyłam się o 17:30 mój za chwilę przylazl na ,chwile' i takim sposobem spalismy do 22...



Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Wow Isia ! To chyba długi, a szczupły Bartuś? Gratulacje ogromne, jednak intuicja Cię nie zawodziła widzisz :D
Fani najgorsze jest czekacie, ale musi być dobrze, jak tyle osób kciuki trzyma :)
My już w domu, po 3 kroplówkach, nie powiem, trochę odżyłam ;)
Udało mi się przekonać Panią doktor, że lepiej nam będzie w domu niż żebyśmy zostali i się jeszcze coś przypałętało. Tym bardziej, że pogotowie przywiozło pacjenta z podejrzeniem świńskiej grypy...
Badania takie sobie, obniżona morfologia, trochę podwyższone białko także raczej jakiś wirusik, za dobre wyniki na listeriozę i salmonellę dzięki Bogu :) jakby się nie poprawiło to mam wrócić na oddział. Zobaczymy. Póki co dieta, dużo pić i marchwianka.
 
Isia wielkie gratulacje!!! No i chyva nic nie zapowiadało, ze Bartus bedzie taki duży przed terminem. Az zaczynam sie cykac mojego porodu!! Super, ze Bartys zostal Bartusiem i cały i zdrowy. Najważniejsze, ze już po. Odpoczywajcie i nabierajcie sił.
Asienka dobrze, ze w domu tak najszybciej dojdziesz do siebie!!!
 
Isia gratulacje :) duży chłopczyk :)

Asienka w domu najlepiej odpoczywać. Dobrze, że to tylko wirus.

Agiszonek ja chustę też już mam. A nauka za miesiąc :)

Nailie tens przetestowany. U mnie do szpitala trzeba kupić elektrody 4 i kosztują koło 50 zł. Odczuwa się takie mrowienie. Na pewno odciąga uwagę. Ja miałam bóle krzyżowe, więc może coś pomoże ;) są 3 szybkości. Ostatnia na fazę parcia non stop wibruje. Moc można sobie ustalać.

Miałam też naukę masażu porodowego, więc mój mąż dokształcony.

Fanti trzymam kciuki za dobre wyniki. Mam przeczucie, że będą ok.

Chrobek spokojnej nocy :)

Ja też jak siedzę, to brzuch na moich kolanach siedzi. Ja o dziwo nie dostaję zadyszki i oddycha mi się lekko. Tylko chodzę powoli i nie mam sił szybciej.

Dobranoc i spokojnej nocy wszystkim.

Kate słodka księżniczka :)
 
Zaczęłam Was nadrabiać, a tu aktualizacja forum!!! no nie i tak stanęłam na jakiś czas w miejscu.

Fanti, mnie dziś nie było, dopiero teraz doczytałam, ale myślami cały czas jestem z Wami i oczywiście 3mam kciuki za wszystkie i Wasze rodzinki też :) Z mężem będzie w porządku, zobaczysz. Dobrze,że ostatecznie pojechał na badanie. Teraz czekamy na wyniki. &&&&

Kate- śliczna córunia, ja już się nie mogę doczekać mojej :)

Bar Bra nie zła szminka, kusisz, a potem się dziwisz, że jacyś podrywacze się przyczepiają:p

Asieńka, dobrze że to nic strasznego i wracasz silniejsza i spokojniejsza do domku, ze stresu człowiek też może dodatkowo biegać do wc - ja tak mam :p

Ona- a jak u Ciebie z tym leczeniem ?

Isia- GRATULACJE!!! ale duży synuś :)

Serduszko- biedna, nacierpiałaś się, ale teraz już tylko z górki :) najgorsze masz już za sobą ! :)

Chrobek- teraz czekamy na Ciebie :-) :)

Volka-Ty przynajmniej wiesz, kiedy rodzisz :p nie to co my. Chrobek niby skurcze ma i wygląda na to że będzie następna albo Cocosh, czy Bursztynek, bo są blisko, a tu znów zapewne jakaś nas zaskoczy kolejnego dnia i ni z gruszki ni z pietruszki ;) :-p

Zakończyłam dziś szkołę rodzenia ;)
Zjadłam pyszne tosty z pieczarkami i czosnkiem, które chodziły za mną od dawna :)
U mnie póki co się nie zapowiada na żadne rodzenie. Do usłyszenia jutro, bo padam na twarz. Powodzenia i kciukasy na wypadek gdyby którejś przyszło do głowy rodzić w nocy :-) :)
 
Marcowa,biore ten heviran,do soboty mam brac.dzwonilam upewnic sie swojej gin i kazala brac,bo mowi ze przed porodem trzeba to przeleczyc bo po.porodzie.moze byc gorzej ze mna ale.nie.wiem w jakim.sensie i jutro na wizycie dopytam:)
 
reklama
Do góry