reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Kustronka, pielęgniarka? Dobrze kojarzę? :)
Rodzisz w swoim szpitalu?

Isia, juz nie pracuję w szpitalu tylko w prywatnej przychodni przy badaniach klinicznych.
I jeszcze niestety nie podjelam ostatecznej decyzji, w ktorym szpitalu urodzę.. Tak jak mowilam, chyba jeszcze psychicznie tak w 100% nie jestem gotowa na macierzyństwo, więc wszystko odkładam na ostatnia chwile..
 
Ja juz po kolacji, 2 kromki chleba plus jedną gratis dostalam pol kostki masla i 3 plasterki szynki.maz pomidory mi 2 przyniósł to jednego juz zjadlam.i paluszkow sobie zazyczylam i cos slodkiego bo mi sie chciało :-)
 
Cień ja mam tak samo. Czasem jak Mała kopnie to zastanawiam się czy mam jeszcze wszystkie zęby :) musze rękami trzymać sobie dol żeber żeby nie miała jak przywalic :)
 
Staram sie nadrobic ale tyle naprodukowane ze szok

Sylwi bardzo mi przykro z powodu babci .
Cocos trzymam kciuki za meza.Bedzie dobrze
 
Ja już jestem okapana! Umylam wloski a teraz siedze z odzywka na wlosach maseczka na twarzy [emoji14]
T jak chce mnie wkurzyc mowi ,myślisz żE ta maseczka cos Ci pomoże?' [emoji14] paznokcie przejechalam odżywka i czuje się taka piękna hahaha zastanawiam się czy przed porodem nie zafunduje sobie pielęgnacji stóp (jak już mają mnie pół porodu oglądać ze szlapami w gorze) to chociaż chce mieć ładne :D

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cień to jest mój śniadanie ze szpitala :D
Zastanawiam się czy po porodzie swojej lodówki nie waziasc bo jak mają mnie tak karmić to nie wiem skąd mi sie mleko w cycuszkach weźmie [emoji14]
00469ea13eebbae84c35224d9073d4d9.jpg


Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry