reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Wypatrzylam sobie mate Tiny love , taka z wysoka scianka i z pileczkami wiec pozniej będę mogla z niej zrobic no. Basenik z pileczkami, który świetnie wspomoże dziecko sensorycznie.. Widzę ogrom jej zastosowań.. Chociażby pozniej jako kącik do zabawy.. Intymne miejsce Rafalka..

Moze mam zbyt wygórowany pogląd na nia ale i tak uważam ze warto kupić mate a zwłaszcza ze Rafalek znowu dostał pieniądze od rodziny taka urodzeniowa i przecież. Jej nie przeżrem :D trzeba ja zainwestować w cos co jemu sie przyda.. :)

NP. Becikowe wpłaciliśmy mu na jego konto, calkiem fajnie oprocentowane, bedzie to sobie pracowalo na jego przyszłość:) jakieś wycieczki, czy inne potrzeby...
 
reklama
no wydatków na dziecko jest mnóstwo:baffled:. niby szkoła panstwowa/bezpłatna, ale ciągle coś trzeba płacić.
u nas jeszcze dochodzi prywatna muzyczna. a wczesniej było prywatne przedszkole, bo do państwowego Filip sie nei dostał:confused2:
my becikowego nie dostalismy:crazy:.
ale za 2015 rok przynajmniej bedziemy mogli skorzystac z ulgi podatkowej na dzieci. bo przy jednym dziecku nie mozna:angry:
 
rurka ależ Lila jest do Ciebie podobna :)
,
Elżbietka no my dostaliśmy becikowe ale np. rodzinnego nie dostalismy, bo trzeba mieć dochód 574złote na czlonka rodziny a my mamy 576 z groszami.. ;) rozumiesz.. lekko ponad dwa złote za dużo.. chory kraj..
 
Rurka - na szczęście już w domu:) mam nadzieję że wszystko w porządku. A co się w rączkę stało?

Franek zaliczył wczoraj dwie godziny darcia nie do uspokojenia. Aż mnie się chciało płakać razem z nim. Nie znam powodu bo nic nowego w tym tygodniu nie jadłam. Cóż. .. może pierwszy raz tak ale pewnie nie ostatni. Dziś za to ma dzień "lubię być blisko mamy" i spędził pół dnia w chuście:D
 
A nie to ze szpitala jeszcze fotka z wenflonem ;-) ale taki uśmiech zapodała że musiałam wam przesłać ;)
 
rurka super selfie :-)
a to Hubercik
20150514_114602.jpg
 

Załączniki

  • 20150514_114602.jpg
    20150514_114602.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 62
Sunajka do schrupania!
Rurka śliczne kobietki:-)
A to nasze selfi:p
 

Załączniki

  • 1431712815755.jpg
    1431712815755.jpg
    17,8 KB · Wyświetleń: 49
  • 1431712836639.jpg
    1431712836639.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry