reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Martefka, to daj znać jak będzie po USG. Ja jakoś się zmartwiłam, choć chyba niepotrzebnie. Hormony... ;) Lekarka powiedziała, że łożysko "młode", przepływy dobre, wód dużo. Także cała reszta w normie. Któraś wie ile właściwie powinno przybierać dziecko na tym etapie?
Elżbietka, a może spróbuj sposobu mojej lekarki? Powiedziała, że czas zacząć intensywniej uprawiać seks, bo szyjka długa i zamknięta i nic porodu nie zwiastuje. I to jest wg niej najlepszy sposób. A napewno przyjemniejszy niż czyszczenie fug ;)
Kradz się nie odzywa, jakoś martwię się...
 
reklama
i jak sie czujesz po operacji ? jak sie czulas bezposrednio po ? opowiedz troszke jesli mozesz :) ja pewnie za dea tygodnie bede miala
 
Bachuta to nie martw się na zapas skoro wszystkie inne parametry wyglądają korzystnie. :)
Oczywiście w sprawie wyniku USG dam znać, o ile Maluch nie wywinie jakiegoś numeru i na USG już nie pojedziemy bo będziemy go oglądać na żywo ;)
 
Krropelka moja córa tez miała żółtaczkę i masz racje te emocje ta niemożność przytulenia bo akurat leży pod lampami ...
My mieliśmy wychodzić i na odchodne ostatnie badania i coś za żółta
Zabrali ja na piętro na patologie a ja siedziałam i ryczałam
nie mogłam przytulać jedynie podglądać bo im w jednym ciągu dłużej leżała pod lampami tym szybciej trafiła do mnie
Zabrali mi ją rano a oddali w nocy ale dla mnie to wieczność była
Wypłakanie pomogło pamiętam siedziałam na łóżku do nikogo się nie odzywałam chciałam być wtedy sama
Co do zwolnienia tempa wzrostu to mój szkrab też nieco zwolnił, trzeba też czasem brać poprawkę na błąd pomiaru zwolnił ale przybrał w normie
ja wody ok łożysko miało drugi stopień dojrzałości na przełomie 35/36 tygodnia
 
Bachuta moja mala wazyla 2750 i dwa tygodnie pozniej niecałe 3 kg chyba. raczej to normalne ze dzieciaczki przybieraja tak i podobno juz przy końcówce dzidzius troche zwalnia ...
 
No wlasnie, seks bardzo dobrze robi szyjce choć jak ma trzymać i sprawiać kłopoty to i najintensywniejsza kama sutra nie pomoże...
Ja już jutro po 12.30 mogę rodzić, dzisiaj znowu zaliczyłam bolesną seryjke straszakow, niemilosierny ból jak dziecko masakruje szyjkę:-#nigdy tak nie miałam...wszystkiego na wierzchu i takiego czucia "tam"
 
reklama
Sunajka ja to nawet zdazylam wyjsc ze szpitala i do domu dojechac jak dostalam telefon, ze mam wracac, bo bilirubina za wysoka. w szpitalu to praktycznie caly czas bylam przy Malym. wpierw siedzialam na fotelu obok. i jak go bralam do karmienia to dawali mi nawet na ten czas taka lampe naswietlajaca z gory. potem urzadzili mi pokoj z lozkiem. ale mimo udogodnien emocje byly wielke.
 
Do góry