reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
No jakie wieści!!!!:-) wielkie ogormne gratulacje K oknwalijka, Sabrina!!!czekamy na foty maluszków i relacje z porodów...ależ się cieszę;-)no to zaczęłyśmy się sypać:-D
 
Konwalianka gratuluje synusia! I zycze duzo zdrôwka małemu Patrysiowi.

Ssabrina i Tobie tez wielkie gratulacje synusia.

A u mnie sie niestety nic nie zapowiada. Jeszcze tydzien do terminu. A ja szczelnie pozamykana.
 
Sabrina i Konwaljika ogromne gratulacje [emoji1][emoji1]
Ja tylko na chwile bo uczę sie do jutrzejszych egzaminów , jeszcze teściowa u nas jest bo wiadomo sama nie zostanie teraz . Wiec u nas w domu cieżko trochę. Jak jutro zdam to bedzie cud
Kolorowych snów [emoji1] jeszcze raz gratulacje dla mamusiek i czekamy na kolejne skarby [emoji1]
 
Agawa to się może ruszyć z dnia na ddzień:-) rano jesteś pozamykana a wieczorem już skurcze i rozwarcie idzie.
ja już śladu po czopie nie mam, ale wciąż brudze, bóle brzuszka wracają i odcbodzą, brzuszek się napina ponad próg bólu w sensie ze odczuwam to napinanie jako bolesne ale do skurczów pogodowych to jeszcze ocean...jeszcze przy żadnej ciąży Mój organizm nie dawał mi takich sygnałów ze zbliża się godzina zero, Zosie to mi przy badaniu ginekologiczny po prostu wody poszły, a Tosia mnie zaskoczyła przy śniadaniu ale i tak dwa razy w ciągu polgodziny zawracalam moją mamę bo skurcze mocne ale nieregularne, dopiero po wannie rabnely konkretnie i tak po trzech h od pierwszego skurczu miałam na izbie przyjęć 6 cm:-)
 
A tak wogóle trzeba by założyć nowy wątek z relacjami i gratulacjami porodów...czy któraś z moderatorek? Patrycja żyjesz? Jesteś jeszcze w dwupaku? Bo też termin już tuż tuż:-)
 
reklama
Z@t same możemy zakładać nowe wątki. Jak coś to ja mogę. W związku z tym ze Patrycja słabo się czuje a Iman juz dawno nie było to ja jestem w trakcie uzyskiwania uprawnień do moderowania (to potrwa jeszcze jakiś czas i dam znać jak juz będę je miała). Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko. W razie potrzeby możecie pisać.
 
Do góry