reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ssabrina powodzenia!!!!!!! :-)

konwalianka gratuluje Synka :-). musialas przejsc ogromny stres, ale najwazniejsze, ze juz wszytsko sie unormowalo i masz Malenstwo przy sobie :tak:

a ja spedzilam pracowite chwile w kuchni. upichcilam zupke z zamiaru kalafiorowa a w efekcie bardziej jarzynowa. tak czy siak byla dobra ;-). no i ptysie debiutanckie. mam nadziej, ze fotka sie nie wklei do gory nogami.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 65
reklama
konwalianka gratulacje! dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo ! imie Patryk jest najpiękniejsze :) moj maz ma tak na imie :)
 
Magda, gratuluję ;) Zaraz dopisze cie i Patryczka do listy ;)

Krropelka wyglądają jak prosto z cukierni ;)
Ja dziś robiłam jabłecznik ;)
 

Załączniki

  • 1424536690269.jpg
    1424536690269.jpg
    30,4 KB · Wyświetleń: 75
sabrina powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konwalianka - gratulacje!!!!!!!!!!! dobrze że wszystko już ok... współczuję bo na pewno przeżyłaś chwile grozy....
 
konwalianka gratuluje Synka zdrówka życzę
sabrina powodzenia

oj zaczyna się ruszać chyba dla pewności spakuję do końca torbę do porodu choć ja jeszcze troszkę chce poczekać
:-)

pyszności popiekłyście
ja dziś nie działałam kulinarnie raczej remontowo i pakowalniczo
nawet obiad po najnijższej lini oporu naleśniki z serkiem czekoladowym
 
Ostatnia edycja:
Konwalijka gratulacje i siły dla synka!!!

Sabina trzymam kciuki, powodzenia.

Po takich emocjach w poniedziałek sama muszę torby spakować, chociaż do terminu jeszcze 4 tygodnie.

Wypieki piękne i na pewno pyszne, u mnie zaś takie: ImageUploadedByForum BabyBoom1424546418.961061.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1424546418.961061.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1424546418.961061.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 49
Konwalijka gratulujE!!!!! :)

SABRINA TRZYMAM KCIUKI I SIEDZE JAK NA SZPILKACH CZEKAM NA TWOJE ZDROWIUTKIE BOBO..:)!!!

Ja po cichu mam nadzieje ze Rafalek urodzi sie w okolicach 13 troche przed terminem .. :)
 
Juz jestem po dziewczyny synus Rayan przywital nas o 17:15 z waga 2800 :) maly co chwilke stara sie ssac cyca ale nie wiem czy cos tam leci.
Wrzaszczek maly z niego jest,Ja sie czuje dobrze :))
Dziekuje za wasze kciuki ;-) teraz spi na moim brzusiu :-)
 
Czy wy też macie takie "napady" strachu ? :/ leże w tym szpitalu i chwilami aż się trzęse i myślę jak ja dałam radę sobie z tym wszystkim. ..
 
reklama
Do góry