reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hmmn.. Kropelka niee wychodź przed szereg nununu :)

Wybaczcie laski me milczenie ale jestem skrajnie wycieńczona po całym dniu.. Wykapie eS. I zasypiam pod prysznicem.. Wczoraj po całym dniu sprzątania poważnie zasnęłam pod prysznicem gdyby nie eS. To chyba bym sie utopila.. Cala noc śpię jak zabita.. Jutro idę na wizytę u gin. I nie wiem czy jednak nie pojde wczesniej na to zwolnienie.. ES. Dostal jeszcze 2 tyg zwolnienia.. Nie wiem czy dam rade z takim tempem poprostu.. On stara mi sid pomagać jak może ale niestety.. Nic nie zrobi.. Idę spać bo padam.. Dobranoc i proszę mi tu przedwcześnie nie rodzic!
 
reklama
Dziewczyny, trzymajcie sie mocno i nie rozpakowujcie za wcześnie :)

Łącze sie w bólu z każda z was. Ja mam straszne skurcze łydek i stop w nocy. W poprzednia noc złapał mnie skurcz wlasnie w łydkę aż krzyknęłam z bólu. Moj maż sie obudził i próbował rozmasowac i kiedy wydawało sie ze juz po wszystkim złapał mnie następny dokładnie w to samo miejsce... Ja znowu w krzyk. Kiedy juz niby przeszło dostałam jakiegoś paraliżu w ta nogę od kolana w dół. Przez 5 min miałam totalny bezwład nogi. Juz myślałam ze mam jakieś porażenie albo cos ale Bogu dzięki jakoś przeszło. Na dodatek cały dzien musiałam pracować, a mam taka prace ze sie muszę nachodzić a ból w łydce niestety pozostał. Ufff to sie wyzalilam :)

Trzymajcie sie!
 
eh dziewuchy wszystkie ledwo dajemy rade widze ! Ale to dla naszych skarbów :) ja jestem przebita prawie na wskroś i czuje sie z worem jak na smyczy , mam już pełno rozstepow , ciagłe bóle i do tego te bezsenne noce ale jak pomysle o mojej córeczce i popatrze na ten moj ruchomy brzuszek i te ciuszki małe w pokoju to każdy ból mija i myśle tylko o mojej córeczce :) skurczow łydek nie mam bo caly czas biore magnez (
 
Ojej dziewczyny współczuję tych bóli...już niedługo to minie, przytulimy swoje skarby. Mnie bolą pachwiny, spojenie boli ale do zniesienia, no i krzyż...to boli:-(
U nas czerwony alarm, wszyscy opiekunowie dla dziewcyznek na czas porodu i szpitala są w stanie czujności...przyplątala mi się infekcja przez pessar więc mój gin zdecydował jutro już go wyjąć i tyle ile pochodze bez tego cudownego wynalazku dostanę globulki. Mam strasznego stresa, bo to mi odbiera tydzień...a ja mam teraz tyle załatwiania spraw z moją Zosia ze akurat ten tydzień przed wyjeciem pessara chciałam to ogarnąć. Trzymajcie kciuki za chociaż tydzień w dwupaku...podobno niektóre długo mogą chodzić bez szyjki i z rozwarciem...
 
z@t na pewno będzie dobrze !ja trzymam kciuki ! tylko bedziesz musialaa duzo sie oszczedzac. .. ja z infekcjami chodze pol ciazy , juz nie daje rady chwilami . czy to mozliwe ze ten silny bol jest od napierania jej głowką w pęcherz ?
 
CHARLIE W SUMIE MOZLIWE.. Ha od paru dni tez mam straszne bole pęcherza i normalnie siadam i nie mogę się wysikas co boli dodatkowo.. Ale jak juz skapie co ma skapac.. Troche przestaje.. Przez to ze strachu instynktownie zaczelam mniej pic żeby zadzij sikac ale to nie dobre i właściwie tez nie działa..
 
Witam się dziś wyspana na szczęście :)

Justynka niestety musisz zwolnić tempo, zasypianie pod prysznicem to już wystarczający dowód...
Praca, stres, opieka nad eS, ciąża... juz nie wspominam o codziennych obowiązkach.
To jAK widać o wiele są dużo jak na jedną osobę. Ja bym się poważnie na twoim miejscu zastanowiła nad tym zwolnieniem. Rozumiem ze myślisz o swoich podopiecznych ale czas chyba pomyśleć też o sobie i najbliższych.

Kasita, na skurcze koniecznie bierz magnez. Ja biorę dwa razy dziennie bo inaczej w nocy łapały mnie też okropne skurcze łydek.

Charlie, tez myślę że te bóle mogą być od ucisku na pęcherz. Uciska macica, Zuzia też także bóle na tym etapie są całkiem normalne.

Z@t, trzymam kciuki za kolejny tydzień w dwupaku &&&!!!

My też dziś wizytujemy. Ciekawe ile moja dziewczyna urosła :)
 
Wiem kradz wiem.. Gdyby nie ten wypadek eS. To on by mi pomagał a tak to masz racje.. Praca.. Gotowanie, sprzatanie i jeszcze opieka nad eS to zbyt wiele jak dla takiego czlowieczka jak ja.. Wieczorem jak zasypiam czuje bol prawej nogi.. Chyba id kręgosłup mnie tak ciągnie.. Znośne ale męczące..
 
z@t, moja przyjaciółka w połowie grudnia nie miała szyjki i rozwarcie na 2 palce. lekarze wróżyli jej świeta w szpitalu. urodziła w terminie, 20 stycznia. i wcale sie nie oszczędzała (ma jeszcze 2 starszych dzieci, w tym jedno 1,5 roku)


Charlie, nie ograniczaj picia. bo od za małej ilości płynów może przyplątać się faktyczne zapalenie. mój młody też uwielbia przytulasy do pęcherza. przy sikaniu co prawda mnie nie boli, ale co pół godz wizyta w toalecie, bo aż kłuje. a w efekcie kilka kropli moczu i po sprawie.


Kropelka, jak sytuacja??

widzę, że stękające sie robimy:-D.
ja też ciągle narzekam:sorry:.
dziś mam usg
 
reklama
kciuki za wizyty dzisiejsze

dla bolących i cierpiących ulgi w dolegliwościach
z@t kciuki i ćwicz pozycje na dziewicę po zdjęciu pessara
Krropelka jak tam odzywaj się spokojnie u Ciebie
Justyna zwolnij tempo, mniejsza ilość picia może jeszcze pogorszyć sprawę zaleca się więcej pić wody najlepiej
Kasita magnez u mnie też działa na skurcze spróbuj
Miłego dnia wracam do pracy pamiętajcie zdać relację z wizyt :-)
 
Do góry