reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Rurka przytulam:-( prawdopodobnie nie wiem co czujesz bo nigdy nie sstraciłam dziecka na -w zasadzie- pewnym etapie ciąży, ale wiem jak boli strata kogoś bliskiego..czy to dziecka, ojca czy psa którego się wychowywało od małego, podzielalo wspólną pasję i któremu cale życie się podporzadkowało. Myślę że rok to wciąż bardzo świeża sprawa
 
Rurka przytulam niestety znam ten bol. Nasza Lilka jest zawsze znami. Czasami sa dni ze zastanawiam sie jak to by bylo jakby byla z nami... W serduszku matki jej dzieci nawet aniolki zostaja na zawsze

Zot zdrowka dla cory. My teraz walczylysmy 2 tygodnir z infekcja i goraczka ponad tydzien az przeszlo nam na ucho;( na szczescie nie ma zapalenia pluc
 
Dzień dobry! Ja dziś o dziwo lepiej spałam niż wczoraj. Mniej wszystko bolało. Może to przez późnowieczorny seans ćwiczeń ba piłce hmmm musze dziś sprawdzić.
Dziś będę mało dostępna bo z rana mam trochę pracy w domu a potem jadę na urodziny koleżanki.
Udanego dnia dziewczyny.

Sunajka oczywiście &&& :)
 
reklama
Dziewczyny.. Dzis przewozimy meble.. Wczoraj sie przedzwigalam przerobilam dzis czuje sie strasznie.. Pihechalam na zakupy i jak wróciłam z siata może 5kg miałam w niej to myślałam ze zaraz urodzę takie mam dzis skurcze..:(
 
Do góry