reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Xenian mam nadzieję że ząb już nie dokucza.

Karola biedaku ty to sie nacierpisz w tej ciąży ciągle się coś Ciebie ima.

Sunajka to prawda że teraz to się zaczęło i ja na L4 to czasu nie mam he he ciągle sprzątam, prasuję cały czas w ruchu ;-).

Kartagina mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok

My dzisiaj tak jak Patrycja rozpoczynamy 31 tydzień retyyyyyyyy
 
reklama
pięknie... z tymi moimi wzdęciami ginekolog ala mi skierowanie na posiew.. dziś odebrałam wyniki bo jutro mam wizyte i okazało się że mam paciorkowca.. ;/ no zła jestem jak nie wiem co.. ciekawa jestem co mi doktorka powie.. oby dala mi coś nie kazała zostawać w szpitalu czy coś bo bardzo chcę pojechać na swięta do dziadków :( 3 lata się nie widzielismy :(
 
Aknutsuj współczuję.
Nie umiem pocieszyć bo sama mam doła jak dawno nie miałam. Wróciłam z wizyty, Gosia co prawda waży 1,5 kilo, ale moja szyjka skrocila się o 70 procent od 22 tc i muszą mi założyć pessar. Martwię się ze nie wytrzymam do 35 tc kiedy względnie mogę czuć się bezpiecznie. Wiem też ze nie mogę leżeć z nogami w górze na okrągło bo mój m dużo pracuje, a ja ogarniam dwójkę dzieci i dom, który na okrągło muszę sprzątać. Teraz wprawdzie wiem że leżenie to priorytet, po swietach idę na pessar, ale boję się, bo muszę być na chodzie.
 
z@t łączę się z Tobą! W piątek na wizycie też się dowiedziałam że szyjka się skróciła, jeszcze nie tragicznie, ale dostałam przykaz odpoczywania. A jak tu odpocząć przy małym dziecku. Ty masz dwoje ale starszych i już bardziej samodzielnych, a moja 20 miesięczna to jeszcze maliznota.
Mam nadzieję że będzie dobrze i dotrwamy do marca w dwupaku :-)
 
Dziewczyny współczuję, tym bardziej teraz przed świętami.
Dużo odpoczywajcie i mam nadzieję, że możecie się w razie potrzeby zwrócić po jakąś pomoc od rodzinki.
Życzę Wam dużo zdrówka i wytrwałości! Będzie dobrze, nie ma innego scenariusza.:tak:

U nas tez przygotowania pełną parą, co prawda w tym roku mamy zaproszenie na święta do szwagierki i robimy tylko kilka potraw także zakupy porobiłam w weekend, piernik właśnie się studzi, dom w większości ogarnięty. Jutro na spokojnie tylko parę rzeczy zostanie. Aż dziwnie, że tak mało do zrobienia :tak: Za to w przyszłym roku pewnie będę biegać jak w ukropie, bo będzie nasza kolej na Wigilię :-)
 
Agamaja ile ma teraz Twoja szyjka? Moja cztery tygodnie temu miała prawie 5 cm, teraz już niecałe dwa...20 miesięczna dzidzia to rzeczywiście ciężko odpocząć...moje są starsze Ale to księżniczki...Zosia z tym swoim autyzmem potrzebuje zajęć, terapii i duuuuzo uwagi, Tosia z koleji zabiega o tę uwagę i potrzebuje aktywnego wychowywania.
 
U mnie szyjka tez miekka poki co jakos strasznie sie nie skrocila ale dziwnie wyglada wiec tez spoczynek ( tylko tez jak) i wyciszanie twardnien. Wg usg szyjka ma 3 cn w badaniu gin max 2 cm .
 
Kasik u mnie w badaniu ginekologicznym wydawała się bardzo długa, w usg ma maks 19mm. Gin powiedział że zawsze robi usg szyjki aby być spokojnym i moim przypadku dobrze że zrobił. Te twardnienia są baaaardzo mocne i ciągnące, dzidzia mocno napiera na szyjke, do tego dużo ruchu( a myślałam że ruch to zdrowie:-S) i mało na wadze, mam na plus 4 kilo- nie wiem co robię źle, ale zamykam się w domu na leżenie i jedzenie:-)
 
jestem wŁasnie po wizycie.. dostałam antybiotyk mam wybrac i po strachu.. bakteriajest swieża wrazliwa na wszystko wiec niedawno musiałam ją złapac... pewnie w pracy.. eh.. ale mam sie nie martwic antybiotyk powinien ja wytępic..

co do szyjki to u mnie w srode 17-ego.. miała na usg 3,4cm.. wiec podobrno wszystko jest dobrze.. mam tylko czekać na przyjscie na swiat zdrowego dzidziusia ::)

Z@t Twoja córka ma autyzm - dobze zrozumiałam..? młodsza czy starsza...? i jaki objawowo jest.. ?
generalnie to faktycznie ciężko masz.. Dzecko z auyzmem potrzebuje brdzo dużo czasu... wiemcoś o tym...
 
reklama
Aknytsuj ma zaburzenia ze spektrum, ale bardzo wysoko funkcjonujaca. Teraz nawet ja poziomie Aspergera.mówi, jest kontaktowa, inteligencja powyżej Ale liczne kłopoty w sferze spol. I emocjonalnej.jak ktoś nie wie co i jak to postrzega ją jak " dziwaka". Nie rozumie reguł, sztywno trzyma się zasad, kocha rytuały i szybko w nie popada.starsza córka ma to.
 
Do góry