reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka, wstępny plan był taki, że robimy wigilię u nas i oni przyjeżdżają, ale pewnie nie chcą z dzieckiem jechać i zostawać na noc więc stwierdzili, że my mamy jechać do nich. Ja tylko się obawiam tego jak przeżyję noc, bo poza domem strasznie źle mi się śpi, ale tak czy siak potem odeśpię już w domu.

Justynka, ja co prawda też miałam już gotową glukozę ale to jest taki proszek do rozpuszczania w wodzie także na pewno dobre kupił. A pytałaś czy możesz dodać cytrynę? Dużo łatwiej wtedy wypić, bo mimo że nadal słodkie jak cholera, to chociaż nie takie mdłe.

Margerrita, wiesz że my trzymamy wszystkie kciuki i wiemy że będzie wszystko dobrze :*

Mamusia, dobrze że już w domku, dbaj o siebie!
 
reklama
Kradz- piękne łóżeczko. Ja też lubię białe meble w dziecięcym pokoju, ale trafiła się okazja na sosnowe, więc nie chciałam kręcić nosem:) Teraz intensywnie poszukuję komody do przewijania, będę też miała miejsce na rosnącą stertę ubranek i innych cudów;)

Badanie po podaniu glukozy nie jest najprzyjemniejsze. Nie wiem, czy jest to możliwe, żeby smak był tak słodki, że aż gorzki ale tak właśnie smakuje glukoza. W każdym razie przeżyć trzeba. Dla dobra naszych maleństw:):):)

My dziś wybraliśmy się na zakupy świąteczne- co roku wysyłamy do Polski prezenty dla naszych najbliższych. Wykopałam zupełnie przez przypadek duży kocyk dzianinowy (wygląda jakby był robiony na drutach). Cena była zredukowana do równowartości 25 zł. Jestem zadowolona:D:D:D:D

Apropo mebli i wystroju pokoju dla dziecka, to chciałam kupić prezent dla mojej siostry. Myślałam o bonie prezentowym na meble Caramella. Są mega piękne. Czy kroś ma może jakieś doświadzenia z nimi związane?
 
Ja tam pracuję póki jeszcze mogę:) Siedzenie w jednej pozycji daje mi się we znaki, ale ogólnie cieszę się, że zostałam. Mam motywację do poderwania się z łóżka każdego dnia:) Spotykam się z ludźmi itd. Chociaż nie powiem, ostatnio mnie kilka razy wkurzyli w pracy. A biada temu, co kobietę w ciąży wkurzy:D Kiedyś spolegliwa, teraz włączyła mi się prawdziwa lwica:)
 
dzielna lwica Xenian :-) super
a ja dziś stworzyłam sobie koszulki nocne do karmienia w ilości dwóch sztuk :-)

IMG_4202.jpgIMG_4203.jpg

Poprzednio miałam też podobne podnoszę krótki przód w kwiatki, a pod spodem mam warstwę z dziurą na cycuchy
prawie jak sex gadżet :rofl2::-D
Byłam z nich zadowolona nic nie rozpinam i jest super
 

Załączniki

  • IMG_4202.jpg
    IMG_4202.jpg
    31,1 KB · Wyświetleń: 36
  • IMG_4203.jpg
    IMG_4203.jpg
    28,8 KB · Wyświetleń: 37
Dzień dobry :)

znowu mnie trochę nie było ale musiałam nacieszyć się swoim W :) Dziś odprawiłam go na lotnisko i znowu zostałysmy same az do połowy stycznia :(
Pomału wchodzimy w 3 trymestr i czuję się coraz większą ciężarówką :) W końcu zaczynam przybierać na wadze i zaczynam się turlać, coraz szybciej się męczę chociaż na brak energii nie narzekam :) Trochę gorzej mi się oddycha ale to chyba kwestia ułożenia dzidzi :) Mała za to cudownie fika i mam cichą nadzieję, że na najbliższej wizycie potwierdzimy płeć :)

Chorującym i leżącym zyczymy zdrówka i wytrwałości :)
 
Sunajka, super te koszule. Ja muszę też sobie jeszcze jedną sprawić, bo na razie mam tylko jedną sztukę. Dwie wystarczą?

Xenian
, trzeba walczyć o swoje, bo jak się samemu o siebie nie zatroszczymy to nikt za nas tego nie zrobi.

Zarunia
, szkoda, że na święta nie będziecie razem...

My jutro zaczynamy już 29 tydzień. Matko jak to leci!!! :szok:
Dziś byliśmy zrobić zakupy prezentowe, kasa poszła uhhh. Ale chociaż już wszystko z głowy.
W styczniu kupujemy resztę wyprawki to znowu będzie wydatek.
 
dziękuję kradz
Ja poprzednio miałam dwie i jedną zwykła wrazie w czasem mleko samo leci i nagle jesteś cała mokra :szok:

Zarunia czekamy na fotkę brzuszka, oj trudne te wasze długie rozłąki
 
Ostatnia edycja:
Sunajka dzięki. Teraz sobie wspomniałam, że przecież oprócz tego, że mam jedną zwykłą z krótkim rękawem to dwie jeszcze na ramiączkach z tego jedną na takich gumkowych, bo ogólnie lubię spać w koszulach, więc chyba jeszcze tylko tą jedną dokupię z "opcją karmienia" na krótki rękaw i na pewno wystarczy.
 
reklama
Hej kochane dawno mnie tu u was nie było ale cały czas śledze co piszecie.
A u nas co szyjka sie powoli skraca , co prawda nie aż tak dużo ale czekam do 18 grudnia z wizytą i zobaczymy co to z tego wyjdzie. Kordianek ma takie długie kości od rączek i nóżek ze na ostatniej wizycie wyszło , że jest prawie o 2 tygodnie większy.
A tak ogólnie to spory chaos u nas . Remontujemy mieszkanie i mam nadzieję , że się wprowadzimy pod koniec lutego . Ja pisze prace dyplomowa do szkoły to znaczy dwie prace na dwa kierunki . I oprócz tego szyję bluzeczki i piżamki dla dziewczynek .

Kochane wiem , ze nie lubicie żadnych ogłoszeń itp. ale muszę wam wstawić pare zdjęć mojej pracy.
Tak jak wspomniałam szyje bluzeczki i piążmki dla dzieci. Są dostępne w rozmiarach 98,104,110,116 więc jeśli ktoraś z was będzie chętna to zapraszam do zakupu. Są sprawdzone przez naszą zuzię i mogę śmiało polecić.IMG_0023.jpgIMG_0032.jpg CENA: 35ZŁ
 

Załączniki

  • IMG_0023.jpg
    IMG_0023.jpg
    38,4 KB · Wyświetleń: 37
  • IMG_0032.jpg
    IMG_0032.jpg
    35,8 KB · Wyświetleń: 56
Do góry