reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kroppelka jak naskórek suchy to natluszczaj medidermem, kąp w serii oilatum, emolium, oilan( nie polecam). Ale przy schodzącym naskorku to bym chyba pognała do dermatologa. Mojej córce nie schodzi skóra tylko zamienia się w swędzącą tarke i trzeba działać zanim będzie jedną krwawą raną, jak była mała bandazowalam jej dłonie, że łzami w oczach ale ona nie panowała nad drapaniem, a ilość zakażeń bakteryjnych i grzybicznych tych ran( nieraz głębokich) sięgała zenitu. No mówię, w okresie zimowym gdy powietrze suche, ona ma na sobie krwawą jadke:-S tylko ja nie mam doświadczenia ze schodzaca skóra i nie chcę Cię w błąd wprowadzić.
Kradz gratuluję zakupu, w biedronce czasem można coś upolować:-) u mnie akurat pod domem otworzyli nową biedronkę, do tego Tesco, lidla i żabke więc jestem na bieżąco.
 
reklama
Witajcie, co do problemów skórnych to nie pomogę. Ja od początku synka kapalam w Oliatum i nic się nie działo. Kradz mam taką samą koszulę z biedronki :). Mam jeszcze panie do Was czy zdarzają się wam dni że nie czujecie ruchów albo są one bardzo bardzo słabe?
 
kasik ja ruchów też czasem nie czuję, szczególnie w dzień gdy chodzę to dzidzia się ulula i śpi. Najlepiej czuję jak leżę albo usiądę po posiłku:-)
xenian co do koszul do karmienia i libido, to skoro mówisz że teraz jest bliskie zeru to zobaczysz co się będzie działo w pierwszych tygodniach po porodzie, nie mówiąc o zmęczeniu i niewyspaniu.
A koszul warto mieć na początek więcej takich najzwyklejszych. Pamiętam że szczególnie na początku jak się karmi to co chwila cała koszula mokra :-p
 
@agamaja u mnie sprawdziły się do karmienia męskie koszule :) podebrałam małżonkowi te, których nie nosił. a co do mokrości to duża liczna dobrych wkładek pomagała i nie miałam takich problemów.
a jaki leniwy dzień, aż miło :)
 
margerrita ja w dzień też używałam wkładek, ale w nocy chciałam trochę odpocząć od stanika, wkładek i trochę powietrzyć piersi ;-)
Na szczęście to po kilku tygodniach się unormowało :tak:
 
Nasza Dzidzia ma swoje pory. Po śniadaniu, potem po obiedzie i prawdziwy koncert przed snem:) Też się martwiłam, bo czasami nic nie czułam prawie cały dzień, ale po jakimś czasie odkryłam, że Mały jest spokojniejszy w weekendy, kiedy dużo odpoczywam i spaceruję, więc się teraz tak już tym nie martwię.

Jakie macie sposoby na twardniejący brzuch? Średnio potrafię rozpoznać przyczynę. Nie wiem, czy to wzdęcie, czy to rzeczywiście macica;/
 
Dobry wieczór

Pomysł z koszulami mi sie bardzo podoba mam wlasnie jedna po mezu ulubiona jeszcze sie jakas znajdzie.

Fajnie ze jestescie tyle ciekawostek przekazecie Mamuski
Ja jutro wizytuje buziaki
 
reklama
Do góry