reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witam, jestem mamą styczniową 2011 i sierpniową 2014, mam na sprzedaż zestaw ciuszków dla chłopczyka, 0-3 miesiące, w skład zestawu wchodzę śpiochy, pajace, body z długim i krótkim rękawem, spodenki, ogrodniczki, bluzeczki, skarpeteczki, sweterki, kombinezon, cieplutki komplecik...(nowy bez metki) Ciuszki są w stanie idealnym, jest ich coś koło 50sz... Zestaw zawiera wszystko co najpotrzebniejsze w tych pierwszych 3 msc życia maleństwa. Jeżeli jakaś pani była by zainteresowana zapraszam pod adres..Paka Dla Chłopca*56-62* Idealne*** ok 50 sztuk (4776912045) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

niestety nie potrafie wkleić tak jak inni to robią więcej zdjęc, ale jeżeli któraś z pań była by zainteresowana prześlę na maila:)


Z góry przepraszam że na waszym ogólnym wątku ale nie mogłam znaleźć zakupowego:)
 
reklama
Witam się weekendowo. Wstałam dziś z dobrym humorem mimo, że obudziałam się po 6.00 a mogłam spać do 8.00. Do tego na dworze ponuro i pada.
Hania wesoło od rana skakała w brzuszku, aż cały dosłownie mi podskakiwał haha. Nawet mąż był w szoku, że aż tak wypycha nóżki i rączki :-) Zawsze mi to poprawia humor!

Miłego dnia!!! :-)
 
Dziewczyny, jak u Was stoi sprawa z biustonoszem? Bo u mnie źle :-p. Wstyd się przyznać ale od początku ciąży pomykam w sportowych (elastycznych, bezfiszbinowych, nieuciskowych) i wiem, że to źle. Niestety biust zaczął mi się powiększać bardzo już w pierwszych tygodniach a dodatkowo stał się bardzo czuły i bolesny, więc moje normalne biustonosze poszły w odstawkę. Z czystej oszczędności postanowiłam poczekać trochę bo przecież piersi w ciąży rosną i nie wiem jaki będzie rozmiar końcowy:D Chyba jednak już czas na ten zakup, bo sportowe nie podtrzymują biustu tak jakbym chciała. Nie ma co owijać w bawełnę- sportowy biustonosz spłaszcza i nie eksponuje w żaden sposób. No i niestety robi się coraz mniej wygodnie;/

Mam dylemat czy kupić już od razu taki do karmienia czy nie;/ Szczerze się nie znam za bardzo ale te biustonosze tanie nie są. Jak już zainwestuję to chciałabym korzystać z niego maksymalnie. Lepsze więc zwykłe ciążowe czy od razu do karmienia? Co myślicie?

Dygresja: producenci chyba stwierdzili, że w ciąży zaburza się zmysł estetyki i wszystkie kobiety zatracają się w niedbalstwie. Na allegro nie ma wcale ładnych biustonoszy. Są same bezkształtne białe worasy;/ Masakra jakaś. To samo koszule nocne do karmienia. Zero w tym seksu, jakieś kieszenie boczne, wzory w krowy i żyrafy, postaci z bajek...;/ Hę...? Chyba się coś komuś pomyliło;/ Będę matką ale miłoby było czuć się wciął kobietą...;/
 
Xenian ja co dwa trzy miesiące kupuję u brafitterki nowy bo biust się rzeczywiście zmienia a niedobrze dobrany biustonosz to samo zło, pal licho ze źle dobrany zmienia kształt i nie eksponuje, ale długo noszony zostawia trwałe ślady na naszym dekoldzie.
Do karmienia jeszcze nie, to w 35-37 tc. Ja kupowalam w 35 tc i trafiłam z rozmiarem ale konsultantka mówiła że biust może jeszcze trochę urosnąć.
Ja mam doła, doła, doła. Byłam dzisiaj na ip z powodu koszmarnego bólu podbrzusza promieniujacego z pleców. Nie prsechodzilo w żadnej pozycji i naprawdę bolało:-( skurczów jako takich nie było ale poród to ciąg bóli doprawionych skurczami. Zbadali mnie, szyjka się skrociła, na szczęście zamknieta, ale faktycznie lekkie skurczyki się rysowaly na ktg. Dostałam zastrzyk w pupę, dwa czopki, na razie nie zostawili mnie bo wszystko się po lekach wyciszylo, ale mam leżeć, najlepiej plackiem...taaaa przy dwójce małych dzieci. Jestem zdolowana totalnie, niedosc że stres potworny to jeszcze brak pewności ze wszystko skończy się w terminie.
 
Ja tez się chyba wybiore do bra-fiterki ja mam teraz staniki po siostrze i sa idealne mam 2, a tak to z moich tylko 2 jeszcze pasują.
Ciekawa jestem czy jeszcze podskoczy rozmiar.
Z@t bidaku zdrówka i trzymam kciuki żeby wszystko było ok, ja znów mam twardnienia brzucha i bóle podbrzusza jak podczas miesiączki wizytę mam w środę mam nadzieję że wszystko ok.

Buziaki dla wszystkich
 
Zgutek no właśnie mnie tak bolało. Poród to taki ból miesiączki plus ból jajników pomnozone przez 10 tyś dodać brzuch jak kamień i poczucie złamanego kręgosłupa.
Ja w każdej ciąży miałam liczne twardnienia brzuszka ale nigdy bolesne, aż do dzisiaj. To nie było hiper mocne ale powodowało ogormny dyskomfort i dobrze że pojechałam. Oby teraz szyjka wytrzymała do końca.
 
Dzięki Zgutek, też w to wierzę i trzymam kciuki za wizytę.
Xenian koszulka do karmienia i seks? Zajrzyj sobie do sklepu internetowego piękny brzuszek i piękna mama, tam żyraf nie zznajdziesz;-) ja tam sobie sprawie koszule do porodu i ze dwie bardziej i mniej zmysłowe koszule do karmienia.
 
reklama
Z@T- współczuję przeżyć. Najważniejsze, że sytuacja jest już opanowana i bóle minęły. Miejmy nadzieję, że uda się utrzymaćtaki stan jak najdłużej:)

Przepraszam, a czy matki karmiące nie uprawiają seksu?:p Wiadomo, że nie będzie to mój strój "rozpalający", ale mimo wszystko lepiej bym się czuła paradując przed mężem w czymś bardziej poważnym:)

Rzeczywiście na tej stronie można znaleźć coś ciekawego. I ceny też nie są z kosmosu jak to zwykle bywa przy takim asortymencie:)

Zupełnie przez przypadek odkryłam, że posiadam piękną bawełnianą koszulkę nocną rozpinaną z przodu kupioną w "zwykłym" sklepie i chyba nie będę się wygłupiać tylko dokupię jeszcze jedną i będzie. Przecież i tak w sumie nie wiem, czy uda mi się karmić piersią.
 
Do góry