reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witajcie moje drogie.

Dawno mnie tu nie było. Niestety nadal jestem bez internetu dlatego jeszcze trochę mnie nie będzie. Nie będę nawet próbowała Was nadrobić bo nie dam rady :-) Mam nadzieję,że wszystkie jesteście zdrowe :-)

Buziaczki

P.S Jeżeli któraś z Was chce coś dopisać do listy marcóweczek to poproszę o priva
 
reklama
Xenian no mówię że ja żyrafom i krowom w mojej nocnej garderobie mówię NIE;-)
Chociaż jak sobie przypomne moje libido podczas pierwszych miesięcy po porodzie to myślę że jedną pizamke w krowy warto mieć żeby nie musieć kłamać że głowa boli;-)
 
z@t jesli dobrze kojarze to Teoja starsza corcia ma problemy skorne. moze bedziesz umiala mi cos doradzic.
myslalam, ze juz duzo wiem o tym co na skorze moze wylezc i jak temu zaradzic. ale zostalam niemilo zaskoczona. Filip od uridzenia mial rozmaite wysypki. ale teraz od kilku dni z dloni i stop, w sumie glownie z opuszkow palcow schodzi mu platami naskorek. skora nie jest ani czerwona, ani swedzaca ani bolaca. w sumie nijak nie dokucza. jednak jakby nie patrzec schodzi platami. takie suche odpadajace kawalki. probowalismy to natluszczac, ale nie przynioslo w sumie zadnych rezultatow.
czytam w necie, ale tam jak juz to dyskuzje na forach. nic konkretnego. i zawsze jako efekt ubiczny jakiegos wirusa. a Filip nawet kataru oststnio nie mial.
jak nic nie pomoze to we wtorek umowie nas do lekarza. ale jak pomysle o lekarzaxh tu to wolalabym sama wymyslec cos na to...
 
Xenian no tak krowy i zyrafy na oslabione libido jak najbardziej he he, ja wlasnie dzisiaj dyskutowalam nad kupnem koszul do karmienia mam jedna taka ale do szpitala ponoc trzeba miec 2.

Ja dzisiaj urwanie glowy wiec mowie juz dobranoc buziaki
 
Cześć :)
Mi się udało kupić koszule do karmienia w biedronce na wyprzedaży za 10 zł. I nie ma słonia ani żyrafy :D Żałuję że nie wzięłam 2, ale to był mój pierwszy ciazowa zakup chyba w lipcu :)
 

Załączniki

  • 1415617354693.jpg
    1415617354693.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 31
xenian - odnośnie biustonoszy dla matek karmiących to miałam tej firmy i byłam zadowolona do tego są ładne Bielizna ciążowa dla mam, biustonosz do karmienia, moda | Mama Alles ale na twoim miejscu kupiłabym teraz nie do karmienia, biust ci się jeszcze zmieni więc do karmienia lepiej jednak jak już będziesz karmić dobrać odpowiedni

co do składu produktów to nie wczytałam się, ale koleżanka podesłała mi blog tej babki i jest nią zachwycona, robi porównanie kosmetyków pod względem składu --> może cię zainteresuje Sroka o....

wróciłam z cudownego weekendu, aż mi się chce cos robić, choć najbardziej to drzemka mi się marzy. w kuchni czeka obiad, w pokoju dziecko z kredkami więc drzemki nie będzie, ale jest fajnie :)
 
Margerrita- znam ten blog;) Całkiem niedawno zupełnie przez przypadek na niego trafiłam i podczytuję od czasu do czasu. Właśnie między innymi dzięki niemu zaczęłam się interesować tym tematem.

Kradz- całkiem fajna koszula. Właśnie nie sztuka wydać majątek a znaleźć coś ciekawego w dobrej cenie. Widać po zdjęciu, że jest bawełniana i wygodna.

Co do libido to ja już mam bliskie zeru;/ W życiu nie sądziłam, że przytrafi się to akurat mnie, bo do tej pory nigdy nie miałam dość. I emocjonalnie wciąż mam ochotę, jednak moje zewnętrzne narządy są tak wyczulone na wszelkie pieszczoty, że aż są nadwrażliwe. Najdelikatniejsze "sytuacje" sprawiają mi ogromny ból. Do tego dochodzi rezygnacja z ulubionych pozycji, bo brzuch;/ Ale nie mówię też, że zupełnie zrezygnowaliśmy ze zbliżeń, bo chyba bym jednak nie wytrzymała;) No a poza tym nasza relacja stała się teraz bardziej "romantyczna" niż "erotyczna", jeśli cokolwiek mogę tym zobrazować:)

Cały tydzień czekam na weekend, bo w końcu będę miała czas z Wami popisać a tu zawsze wtedy cisza:p:p:p
 
Xenian, też byłam zaskoczona jakościa. Bo faktycznie koszula jest wygodna i bawełniana. Dlatego też żałuję ze nie kupiłam dwóch sztuk.

Dziewczyny coś mnie pobiera :( czuje ze gardło mam suche i pewnie jutro już będzie całe czerwone... już od wczoraj pije herbatę z cytryną,miodem, malinami, imbirem... zrobiłam syrop z czosnkiem i nadal nie jest ani trochę lepiej :/
 
reklama
Do góry