reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Basidrak kochana ja tez cie mocno przytulam I z calego serca zycze ci zebys szybko znalazla mezczyzne (a nie takiego dupka!) który pokocha ciebie I twojego synka. A ten niech idzie do diabla!!!
 
Uwielbiam was. Teraz mam dodatkowe zajęcie bo mi się kotki urodziły więc nie mam za dużo czasu na myślenie.
Najważniejszy jesz synuś. Choć przez myśl mi przeszło ze wolałabym dziewczynkę ale syn to syn. Teraz imię muszę wybrać :)
 
basidrak przytulam mocno najważniejsze że synuś zdrowy, trzymam kciuki za Twój nowy lepszy rozdział w życiu

Czy ci nasi mężczyźni nie mogą być bardziej odpowiedzialni
Ja czasem też swojego chciałam wywalić bo gorzej niż dziecko pomyślunku i rozsądku to mu brakowało. Jak bozia dawała rozsądek to stał za wzrostem.
Przez długi czas utrzymanie rodziny, ogarnięcie domu z wszystkim praniem gotowaniem, wychowaniem dziecka należało do mnie, a on ściemniał nie pracował, nie wiadomo co robił.
Kazałam się ogarnąć. Na razie wychodzi na prostą zobaczymy na jak długo mam nadzieję że na zawsze.
Czasem myślę że trochę w tym mojej winy mamy gdzie mieszkać zarabiam tak że bez jego zarobków świetnie sobie damy radę, wychodził z założenia e wszystko jest i popadł w stagnację aż się wkurw.... Za mało heksowata byłam

Ach nie psujmy sobie humorów bo dzidzie w brzuchach będą się denerwować
A mają być zdrowe, szczęśliwe i nie płakać


Kciukasy za wizyty

Miłego wieczoru buziaki
 
Bisidrak trzymaj sie kochana. Mam kolezanke ktora zostala sama z 2 malych dzieci. Maz zostawil ja po pordzie 2 tygodnie a miala juz 2 latke . Bez pracy kasy mieszkania. Ciezko bylo ale sie ogarnela i teraz ma najcudniejsze corki ulozone zycie. A ex maz nawet corek nie widuje taki tatus .
 
Wiem że będzie dobrze bo nie mam innego wyjścia. Najgorsze ze umowa w pracy kończy mi się w marcu a w marcu rodze. Mam nadzieję że jednak dotrzymaja słowa i mnie po macierzyńskim zatrudnia.
 
Basidrak trzymaj się kochana tak jak dziewczyny piszą czeka Cię nowy lepszy rozdział w życiu, kochający syn zapatrzony w Mamusię, Pamiętaj tutaj zawsze grupa wsparcia działa. Buziaki

Ja po wizycie WOjtus 790 g :-), szyjka ok. Teraz badania morfologia, glukoza, mocz
Dobranoc
 
reklama
Do góry