reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Xenian super, że znaleźliście wymarzony domek, powowdzenia w kompletowaniu dokumetów. No i oczywiście kciuki za jutrzejszą wizytę.

Krropelka zazdroszczę tej przespanej nocki, u mnie nadal z dłuuugimi pobudkami :(

Żgutek miłego odpoczynku po ciężkim dniu.

Dobranoc
 
reklama
witam :-) obym tej nocy tez pospala czego wszytskim zle spiaxym rowniez zycze :tak:. dzis sie napracowalam wiec moze padne na dobre. oby.
ja dzis zaliczylam z synkiem wycieczke do lidla, gdzie nam wykupili gry do ktore Filipek zbieral figurki. potem lumpek - byl taki wysyp fajowych rzeczy niemowlecych, ze malo nie oszalalam. wynioslam pelna reklamowe a ile jedzcze zostalo... ssok... dawno az tak nie bylo.
zaczelam tez ozdabiac domek halloweenowo.
no i zrobilam ssstraszne. ciasteczka oraz potwornie krwista salatke na jutrrro.
a oto efekty
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 41
  • image.jpg
    image.jpg
    40,4 KB · Wyświetleń: 39
  • image.jpg
    image.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 44
witam ponownie po-wizytowo
maluch rośnie
przypakował prawie dwukrotnie w ciągu 4 tygodni ma 380 g
pokazał klejnoty więc chłopczyk :-)
mówią że rośnie i będzie duży za tatą macica już mi sięga do pępka a teoretycznie powinna nieco niżej
Xenian super
 
Rurka ja tez po prawej.
Krropelka,ale masz tajnego synusia widzę jak tak mój ma okulary.
Żgutek a co ty tak dlugo w tej pracy? Na szczęście jutro ostatni dzień ;)
Gratulacje synusia Sunajka widzę,ze parka będzie ;)
 
Sunajka gratuluję, super ze synuś zdrowo rośnie. Będą miały nasze dziewczyny duży wybór marcowych kolegów :)

Krropelka, wow! Ale straszydła :O :)

Dobranoc, życzę długiej przespanej w całości nocy :)
 
WItam się piątkowo,

Sunajka gratki chłopczyka :)
Kropelka, ale straszydłą porobiłaś ;), pewnie smakowite.

Ja dzisiaj w planach mam zamiar zrobić sałatkę jarzynową i bułeczki cynamonowe, mam nadzieje, że mi się uda.
Miłego dzionka
 
Hej, gratuluję chłopca sunajka :) ale u nas wysyp tych facetów !!! Monika Tobie też !!!

Kropelka piękne ciacha i sałatka !!!

Ja zaraz wybieram się do położnej, pewnie wymaca brzuch, posłuchamy serduszka i tyle. Aaa i dzięki za wsparcie i kciuki z tą nerką !!! Przydało się :)
 
reklama
Witam się i ja.
Same dobre wiadomości, no i robi nam się przewaga chłopców jednak:-)

A my mieliśmy wolny wieczór wczoraj, bo synek był na meczu legii i wrócił... 00:30 do domu! Dobrze, że dziś ma wolne, to odeśpi, ha, ha.
 
Do góry