reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dobry :)

sunajka gratuluję synusia :) Ja może się w końcu dowiem 10 listopada bo mam połówkowe :)

krropelka Ty i te Twoje smakowitości - wygląda pysznie :)

Ja ruchy dzidziosława czuję coraz wyraźniej ale po lewej stronie na dole :) ależ to uwielbiam :)

miłego dnia kochane :)
 
reklama
ale straszydła :) masz pomysly :)
a ja mysle ze bedzie po rowno, jest fala na dziewczynki potem chlopcow :)
mamusia - a ty jak, juz po anginie? dobrze sie czujesz?

a tak jeszcze przez te swiateczne korki to spoznilam sie wczoraj 15 minut po Patryka do przedszkola, biedny martwil sie, ze nie przyjade. tak mu smutno bylo z tego powodu.

chcialm sie tez wam pochwalic swoim brzusiem :) taki oto on :)
https://www.facebook.com/photo.php?...53873693.76140.100000715733454&type=1&theater
 
kropelka gratuluję synka!!!!!!!!!!

dziewczyny mam taki okropny kaszel, że mam wrazenie, ze płuca wypluję... coś strasznego po prostu....a nie wolno nam nic wykrztuśnego... może macie jakąś radę? bo się wykończę
 
Dziewczyny, u nas jednak SYN!!! Tak myślałam od początku, ale wszyscy wokół mi wmawiali, że na pewno dziewczynka, więc byłam w gabinecie zszokowana, że jednak:)

Wszystko jest w porządku, wymiary typowe dla dwudziestego tygodnia, wszystkie narządy dobrze wykształcone. I chyba będzie Franek:)
 
Krropelka, gratuluję synusia. A mówiłam, że chłopcy w natarciu ;-)

Rurka,
biedaku! Możemy *spam* syrop, a z naturalnych metod ja proponuję sporządzić syrop z cebuli, można też syrop z buraczka. Jeszcze dobrze działa (szczególnie na suchy) kaszel siemię lniane, ja do niego zawsze leję sok malinowy (smaczniejsze i maliny też swoje robią). Kuruj się kobieto, zdrówka!:tak:
 
reklama
kradz dzięki :) prenalenu wypiłam już całą butelkę jutro zrobię syrop z cebuli :) to zdecydowanie mokry kaszel... bllleeeee:no:
... mam nadzieje, że dzidzi nic nie bedzie..

xenian... gratulacje chłopca!!!!!!! kurcze dziołchy... same chłopy nam rosną :-D...
ja już się nie moge doczekac poniedziałkowej wizyty... połówkowe ogarniają mnie przerażeniem a jednocześnie tak bardzo pragnę odetchnąć z ulgą i już wiedzieć ze moje maleństwo jest całe i zdrowe :happy:
 
Do góry