reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Krropelka, ale fajnie wygląda synuś na fotce przy kołysce. Super, że daje się wciągać w ten klimat przygotowań do pojawienia się Waszej Żabki! :-)

Patrycja, bardzo fajna szafa, wygląda na pakowną, o ile jednak znajdziesz miejsce na Różyczkowe ciuszki :-D

Karola, duże mieszkanie, więc na pewno jest szansa, żeby urzadzić tak jak chcecie, prawdziwie będzie wymarzone.

Ewa, ale smakowicie wygląda :-D

Żgutek, no to ja tez trzymam kciukaski jutro :tak:

Konwalianka
, śliczne ubranka.

Kobita, super wygląda ta karuzela. My już mamy, bo tak jak pisałam dostaliśmy w prezencie.

Anulka, biedaku! Czemu masz dość, wkurzają Cię? To zaraz tam przyjedziemy cała ekipą i zrobimy porządek!:tak:
Fajnie, ze czujesz ruchy! Ja już teraz na pewno nie pomylę ich z jelitami. Co jakiś czas dostaje mocniejszego kopniaczka :-)
 
reklama
kradz usmialam sie dzis, bo kolyske kupilam jak Filip byl w szkole. wnioslysmy ja z kolezanka do mieszkania do salonu. niedlugo potem poszlam po Filipka do szkoly. wchodze z nim za prog a on wylukal kolyske i:
-kto to?
-lozeczko dla Dzidzi
-to ona sie juz urodzila??!!
- nie. to tylko lozeczko

naprawde chcialabym urodzic w przerwie pomiedzy zakupami a odebraniem syna ze szkoly :-D

a jeszcze po kupieniu kolyski pojechalysmy do polskiego sklepu w malmö. tam jest duzo wiekszy wybor niz w naszym miescie. zdobylam smalec w sloiku :-)
 
Ewa&Kubuś czy to ciacho ze śliwkami? Nawet nie wiesz jakiego mi smaka narobiłaś :-D

Kropelka śliczna kołyska :-) I ta żabka w rożku......przesłodko to wygląda :-D


Też już mam troszke ciuszków dla Maluszka........Tesciowa kupiła mi dwa komplety w białym kolorze (wyprawki).......a ja zaopatruję sie w Lumpku :tak: Ostatnio za 4 rzeczy zapłaciłam 3,40 zł :-D
Z resztą zakupów czekam aż poznam płeć.......bo męża siostra ma sporo rzeczy po swoim synku, więc w razie jak będzie chłopak to wszystko dostane. No i jeszcze bratowa coś mi tam da.............ma 2 worki ciuchów po córce..........a jak nie to dostanę po ich synku......Między naszymi szkrabami będzie 5 miesiecy różnicy :blink:
 
Ale poszalałyście z wpisami i zakupami! My matę dostaniemy od mojej przyjaciółki, nawet nie rozpakowała dla swojej Oli, a dostała dwie. Cały czas podkreślała, że trzyma dla mnie. :-p
Dziękuję za wszystkie miłe słowa, jesteście niezastąpione! :tak:
Ja mam połówkowe dopiero 29 X. Teraz Adam mi nawet nie pozwala nic kupić, bo będzie syn, a wyjdzie, że mam same różowe ubranka. A ja chciałam tylko żółte i zielone, żeby nie było potem. ;-)
Bobas bardzo lubi albo nie lubi jeździć tramwajem. takie dostaję łomoty, że głowa mała. Dziś nawet odróżniłam puknięcie rączką od kopa nóżką. :-)
Niedługo zmykamy na mój ulubiony makaron w sosie pomidorowo-śmietanowym z kurczakiem, papryką i pieczarkami, zapiekany pod mozzarellą. Mniam, już mi ślinka cieknie! :-D A jutro mam wolne, więc przejmuję dyżur kuchenny. Będzie krem z pora i ziemniaczków z grzankami, Adam już się przekonał do zup, bardzo mnie to cieszy, bo ja bym mogła tylko zupy wciągać! :-)
 
Dzidzius jest dziewczynka. Wyszlo ze ma zoladek po przeciwnej stronie. Innych wad wstepnie nie widac;( w srode mamy wcho serca,
Achh...;(
 
Ostatnia edycja:
haven :) to mamy jeszcze wspolna gerderobe i ze tak powiem, w 90% moje rzeczy w niej, ale mimo szczerych checi nie moge sie niczego pozbyc :) no bo przecierz schudne zaraz co nie :-)

konawalijka - zaszalałaś :)
kobita- taka wlasnie chce by mi w pracy kupili dla dzidziula, mamy inna a ta mi sie bardziej podoba :)
kropelka - zawraiwałaś :) :-D cudna jest i brawo za zdobycie smalczyku ;)

anulka
- fajnie ze lokator sie rusza

kasik
a co to znaczy? i czmu na echo serduszka idziesz?

natalia - mniam! udanej kolacji :)
 
Natalia to połówkowe mamy tego samego dnia :tak: Ja mam dopiero o 18:00.

Ewa poproszę przepis na tą tarte ;-)

Kasikz gratuluje dziewczynki........właśnie po co echo serca? coś nie tak? :confused:
i co z tym żołądkiem po przeciwnej stronie? To bardzo poważna wada? Wybacz że pytam....
 
Ale do nadrobienia mam ... a nie było mnie tylko parę godzin :)
kasikz, gratuluję córeczki, A czy jest to jakaś poważna wada? Może głupio pytam, bo oczywiście żołądek powinien być z lewej strony, ale znam osoby o przesuniętych organach i żyją ponad 20 lat, a dowiedzieli się tylko dlatego, że kiedyś tam z błahego powodu musiały mieć zrobione usg. Dlatego wydaje mi się, że można z tym normalnie żyć i nawet o tym nie pamiętać. Trzymaj się kochana!
krropelka, śliczna kołyska no i synek ma dobre teksty :p dobrze by było rodzić w takim tempie.
Ewa, kocham tarty. Ze śliwkami ostatnio robiłam, ale mam zamrożone wiśnie więc może jutro machnę z wiśniami i migdałami :) zainspirowałaś mnie :)
Patrycja, szafa chyba pojemna, ale musisz trochę ją opróżnić ;-)

Z ciuszkami poczekamy jeszcze trochę, może po połówkowym... co do wózka to chyba zmienimy wybór. Przez brak amortyzacji nawet, gdy dokupi się pompowane koła (bo w zestawie są piankowe) to i tak jest twardy. W sklepie super się prowadził, no i nadal nie zmieniam zdania, że ultralekki, solidnie wykonany. Ale znaleźliśmy dwa ciekawe modele, które zamierzamy sprawdzić w wolne popołudnie :)
 
reklama
Do góry