reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

witam sie z rana :-)
u nas dzis chmurzasto, sino i ponuro. pa ponoc zaczac padac niebawem i tak do nocy.
o 10 przyjedzie po mnie kolezanka i uderzamy do Malmö po kolyske.
widze, ze ogolnie ruszyly zakupy na forum. ja jeszcze jakbym mogla poznac plec w ten czaretek to tez bardziej bym wiedziala jak sie po sklepach poruszac. bo tak to sie skusilam na troche neutralow, nowych i lumpkowych. no i kuzynka mi oddala reklamowe takich zupelnie pierwszych. jednak kupic cos precyzyjnie pod plec to jest dopiero cos :tak:
a ja dzis odprowadzilam Filipka do szkoly ( a wczesniej ugotowalam ryz i jaja na salatkej ) po przyjsciu ladnie skroilam co trzeba i tadam! micha salatki z tunczykiem. moze nie wyglada jakos aletycznie, bo taka bereblucha, ale jak ktos lubi tunczyka to pyyyycha. ja wlasnie jem w tamach sniadanka taka porcyjke jeszcze nie przegryziona. jak sie przegryzie to bedzie w ogole odlot.
 
reklama
Super dziewczyny, że juz niedługo macie połówkowe. Na szczęście ten stres już za mną:) życzę Wam samych dobrych wiadomości jak to było u nas.
Ja mam teraz usg 27pazdziernika, 29 wizytę, a przed tym zestaw badań do zrobienia.
Micela oby z naszym spaniem było tylko lepiej!
Kropelka zjadłabym tej Twojej sałatki mniam!
 
WItajcie,
My w weekend korzystaliśmy z pogody, z nogą już lepiej więc mogłam trochę pospacerować :) Pogodo trwaj!

Karola, dobrze , że już lepiej u Ciebie, i oby tak dalej.
Kasikz powodzenia na wizycie.

Ja wizytę mam w przyszłym tygodniu i też już nie mogę się doczekać.

Miłego dnia
 
Dziewczynki Kochane

Boski dzień mówiłam że piękny słoneczny że musi być dobry i jest ekstra szef podpisał bez problemu mój urlop więc od listopada w domu jupiiiiiiiiiiiiii.

KasikZ powodzenia na wizycie ja idę jutro tym razem do mojego lekarza.

Patrycja fajnie że u Ciebie też słonecznie, ja też planuję kupić taki leżaczek nawet oglądałam już kilka.

Natalka współczuję oby dzisiaj było spokojnie bo teraz potrzebujemy ciszy i spokoju, buziaki dla Ciebie na ukojenie nerwów. Ja od listopada będę dogadzać sobie i mężowi kulinarnie na pewno zrobię Twoje ciasto i Anulki szarlotkę.

No właśnie nie było dawno Charlie, Basidrak, Rurki, Kartaginy, Sunajki, Agawy… reszty grzechów nie pamiętam He He mam nadzieję że z nimi wszystko dobrze.

Rurka wiem że się wypowiada na innym forum więc myślę że jest ok.

Ewa zdrówka dla malucha

Micela na właśnie od 3 listopada laba :-) zostają mi 3 tygodnie w pracy jak będzie potrzeba pójdę do domu.


Kropelka jak zwykle narobiłaś mi smaka głoduję, sałatkę taką bym na bank zjadła.

Buziaki dla wszystkich dobrego dnia
 
U nas tylko ja lubię tuńczyka, oj apetytu mi narobiłaś Kropelka :-p
A to te ubranka, które udało mi się bardzo okazyjnie zdobyć po wnuczce kuzynki, praktycznie nie zużyte :-D Oby okazały się przydatne:-p
DSC_1002.jpgDSC_1003.JPG
 

Załączniki

  • DSC_1002.jpg
    DSC_1002.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC_1003.JPG
    DSC_1003.JPG
    79,9 KB · Wyświetleń: 28
mircela, ja mam taki z alegro, nawet nie wiem jakiej firmy i byl bardzo przydatny do spania, lezenia, potem karmienia dzidzia, potem sluzyl jako zabezpieczenie w lozeczku mldego przed chlodana sciana :)
plusem mojego jest to, ze mozesz go prac calego w pralce, a nie tylko poszewke.
iman - a on czesto tak wyjerzdza? nie smutaj, ani sie obejrzysz a juz bedzie obok :)
ewa &kubus - spoor szaf macie, to sie pomiescicie z wszystkim :)
Karodosia - masz lekturke na nudne wyklady :) i gratuluje pierwszych ruchow! przefajowe uczucie
karola - oj to mialas przygody a jakie leki bierzesz rozkurczowe, bo narazie mam nospe, ale przy 3 tabletkach tez malo co daje, wiec pewnie znow mi przepisze, jak przy pierwszej ciąży. Duzo zdrówka dla Ciebie i dzidzia. Będzie dobrze.
haven - dzieci z rodziny? dasz rade :) w razie godziny W, zawsze można włączyć bajki :)
kasik - kciukasy za wizyte, powiedz, kiedy mozna puscic :)
Patrycja -super cena :) pochwal sie jak przyjdzie. ja wlasnie powoli mysle o liscie zakupow, co tak naprawde bedziemy musili dokupic, narazie chodzi mi po glowie szafa i mebleki, ale no to kasy trzeba sporo!
natalia - pewnie, nie ma co sie przemeczac, jak czujesz, ze ma to zly wplyw na ciebie i dziecko, to lepiej oddac obowiazki. smacznego!

a co do polowkowego, to moje lekarz tweirdzi ze najlepiej je zrobic troszke pozniej, 23-25 tydzien. w 21 mam wizyte i to nie bedzie polowkowe wtedy.
u nas slonecznie rowniez, mielgo dnia zycze.
 
Ewa cudne ubranka! Jak będzie jednak chłopak to chętnie je od Ciebie odkupię.

Zapomniałam się pochwalić pierwszą zabawką naszej Bąbelki:
ImageUploadedByForum BabyBoom1413187856.769173.jpg
Kupiliśmy ją na początku ciąży w factory w Empiku, dlatego że jest drewniana. Nie miała opakowania i dlatego zamiast 75zl kosztowała uwaga 5,99 !!!! Więc stwierdziliśmy , że za tą cenę nie ma co patrzeć na kolor po mimo, że nie znaliśmy płci.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1413187856.769173.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1413187856.769173.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 28
co do salatek to ja nie polecam tej co robiłam ostatnio(nowość jakaś)szału nie było....******nie rozerwało!!!!

Kropelka mój mąż to na deszcz czeka jak na zmiłowanie...powsadzał z 200 różnych choinek,drzewek,krzaków i czeka ..a u nas jak na złość przepięknie!!!

Kasikz trzymam kciuki za wizytę...i oczywiście relacja musi być!!!!

ja takie mam nerwy odnośnie ruchów,że na dzisiaj na 18 umówiłam się z moją położną!!!trochę mnie uspokoiła przez tel.bo mówi,że jeszcze mam czas,że tak się przyjęło,że w pierwszej ciąży ruchy się czuje od 20 tyg.a w każdej następnej od 18 tyg(oczywiście sprawa indywidualna),ale idę i zrobi mi KTG.mam nadzieję,że wszystko ok..a dzidziuś jest tylko troszkę leniwy(po mamusi)
 
reklama
Patrycja piękny zestaw...ja się boje kupować na razie!!!!

Margarita dzieciaki to od siostry dwójka(12 lat i 8)no i mój aniołek 11 letni...mam nadzieję,że mnie do Kościana nie odwiozą.......a bajek to nie oglądają już...za to Dlaczego ja ,Trudne sprawy..itd itp
 
Do góry