reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Iman, tulę Cię mocno! Wiem, co to znaczy, bo my przez półtora roku widywaliśmy się co tydzień lub dwa. Buziaki! :tak:
Patrycja, napiszę tutaj, bo prościzna. Robisz sama z jakiegoś wyszukanego w google przepisu: masło orzechowe i nutellę. Potem w większym słoiku na zmianę przekładasz nutellę, masło i masę kajmakową. O matko, jakie to dobre. :-D:szok:
Anulka, ja to wszystko jem. Gdyby nie to, że wiem, że siedzi we mnie jeden Bobas, to bym twierdziła, że mam parkę, chłopca i dziewczynkę. :-)
 
Dobry wieczór Brzuchatki
Ja dzisiaj od rana praca rano od 8.30 zajęcia i tak do 12 na szczęście grupa fajna więc nie zmęczyło Mnie to, a potem spacerowo, obiadowo i sennie spalam 1,5 h.
Widzę że tradycyjnie kulinarnie u nas ja dzisiaj miałam zupę kalafiorową i tortille z nadzieniem meksykańskim dość ostrym ale trochę łagodziłam pomidorami i jogurtem.

Meblowo na razie wielkie oczekiwanie bo nam się czas oczekiwania wydłużył

Imanku tulenie dla Ciebie doskonale Cię rozumiem bo ja przez 4 lata widywałam się weekendowo jedynie, rozstawanie jest smutne ale kochana jak znów się zobaczycie to dopiero będzie przyjemność.
Anuleczka dla Ciebie też tulenie, ech ten Twój synek trzeba się z nim rozprawić
Dobrej nocy życzę buziaki dla Wszystkich
 
Witajcie przyszłe mamusie :)
Niestety nie udało mi się nadrobić postów weekendowych bo cały dzien Na Uczelni. Na telefonie jakoś nie chce mi sie ładować/zacina itp.

W każdym razie tak odzwyczaiłam się od studiowania przez wakacje, że dziś, gdy wróciłam po 15 do domu poszłam na prawie 2h drzemkę. W sumie to drugi raz ( zazwyczaj tak nie robie ;o )
Anulka, dasz radę. Czas szybko minie i mąż zaraz będzie obok :)
Ja ze swoim się ostatnio kłócę o głupotki i jakaś marudna się stałam. Choć muszę przyznac, że mam złotego, cierpliwego i wyrozumiałego męża. Ah te hormony ;/
Idąc w podziemiach w warszawie natknęłam się na pana, który mial spore stoisko z gazetami/magazynami itd. Kupiłam chyba z 7 za totalne grosze ( mamo to ja za 50gr itd.) fakt, że rzadko kupuje czasopisma i czesc z nich byla nowa, tania i starsza o kilka miesiecy. Udało mi sie znalezc kilka ciekawych rzeczy mi.in ważne odruchy niemowlaka, które warto sprawdzić po urodzeniu. A tego samego dnia nabyłam książeczkę ( doslownie skrypt) pt. "Sprawdzian rozwoju psychoruchowego niemowląt" Anny Mikler-Chwastek. Konkret, bo opisuje cały pierwszy rok, miesiac 1, miesiac drugi i tak po kolei w tabelce co powinno wysdtępować i jest określone jako normę rozwojową. Wziela jednak pod uwage tylko te rzeczy, ktorymi nalezaloby sie martwic :) Koszt 11 zł ( w ksiegarni Uczelnianej wiec drozej nawet ) Polecam :)

Ps: Nie wiem jak rozpoznawać ruchy dzidziusia, ale coś czułam dziś dwa razy :p
 
Obejrzałam właśnie dobry film: Noe. Oczywiście przy scenie porodu się poryczałam jak głupia, a mąż się patrzy. No co poradzę, hormony....
A teraz idę spać, bo papa mi się drze.
Miłej i spokojnej nocy bez przebudzeń kobitki.
 
reklama
Hej kochane dawno mnie tu nie było ale szpital i dolegliwości żołądkowe były nie do wytrzymania przez 11 dni. Wiec tak wyszłam po 4 dniach z tego szpitala z takimi samymi bólami jak poszłam . Stwierdził i ze to problemy z żołądkiem i ze mam iść do gastrologa. Dali mi leki rokurczowe bo miałam bardzo twardy brzuch. Pan gastrolog stwierdził że mógł mi się odezwać ten helikopter ale też moja córcia przyniosła z przedszkola owsiki i nas nimi poczestowala. Dostałam dietę która mam stosować do końca ciąży bo jeśli dalej będę mieć tak pod górkę to nie dotrzymamy do 40 tygodnia :-(
Plus jeden taki ze mały jest o tydzień większy z usg.
Kochane biorę leki mam dietę taka ze głową boli i czas pokaze

Kolorowych snów kochane
 
Do góry