reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry Brzuchatki

Dobrego dnia bez dolegliwosci, chorób smutków

Roni, Patrycja &&&&& za wizyty dzisiaj ja idę w piątek już się nie mogę doczekać bo też 4D mam nadzieję.

U Mnie dzisiaj Boskie słońce aż się chce iść na spacer a widzę zza krat w pracy, brzmi jakbym w więzieniu pracowała ha ha.

Buziaki
 
reklama
dzień dobry!!!!

co do porodu to ja miałam identycznie jak Anulka marcowa!!!mąż przy porodzie???nigdy przenigdy...ale na krótko przed porodem zmieniliśmy zdanie i Chwała Ojcu za to!!!ktoś trzeźwy musi mieć kontrolę nad moimi skurczami..bólami..musi masować plecy(chociaż to g***o daje)..dodawać sił!!!!Laski dlaczego facet ma znać tylko te dobre strony ciąży..tzn"zrobienie dzidziusia"niech wie co to jest poród!!!niestety u nas na 2 poród mąż się spóźnił,ale córkę to ja urodziłam ekspresowo!!!!

Patrycja trzymam kciuki za Lilkę!!!!!!!

Iman..fajnie brzmi mąż...co?????rany u mnie to już prawie 13 lat

my na wakacje w przyszłym roku mamy zaplanowany wyjazd na Hel......nie mamy specjalnego parcia "na zagranicę".....są jeszcze w Polsce miejsca,których nie zwiedziliśmy!!!!chociaż nie powiem byliśmy w kilku miejscach poza Polską i nie narzekam!!!!miłego dnia brzuchatki
 
Patrycja, dzisiaj się okaże czy będzie Różyczka? :) kciukasy.
Żgutek, ty na L4 a nie do pracy!

Dzień dobry :) Wstałam o 7, ale coraz częściej mam tak, że idę spać o 22, budzę się około 4:00 i przez godzinę nie mogę zasnąć. A jak mam wstać to ciężkoooooo :)
Dzisiaj zajęcia, ale tylko 3 godziny więc luz.
Czekam na swoje usg a tu jeszcze prawie 2 tygodnie. Co mi odbiło, żeby się dopiero po 6 tygodniach umówić na kolejną wizytę :crazy: głupia ja...
Od wczoraj wieczorem mam takie chwilowe bóle brzucha, zaczęło się wczoraj po szaleństwach z narzeczonym i zastanawiam się, czy to jest powodem, czy to dzidzia się rusza. Dzisiaj rano też, szczególnie jak usiadłam z podkulonymi nogami. Mój J się śmieje, że małego zgniatam i się wścieka, więc kopie mamę, ale ja nie wiem czy to to... no i na pewno nie mogę tego porównać do waszych łaskotek :p dla mnie to dość nieprzyjemne.


Oooo i widzę, że zaczynamy 17 tc :)
 
Natalia :-D:-D:-D hahahahahha dooobre!

Anulka, to w moje rejony jedziesz, bo ja na samym dole kaszub :-p

A ja nie byłam jeszcze na zagranicznych wakacjach :zawstydzona/y: Jednak to spory wydatek... Standardowo tygodniowe wakacje w górach i jednodniowe wypady do Czech i Słowacji.
Jak Kubuś miał 4 mies. to pojechaliśmy na Mazury. Nie powaliło mnie, się wynudziłam.
Dobrze chociaż, że mały lubi jeździć i dużo w aucie śpi.
Kuzynka ma przechlapane, jak jedzie do nas z Berlina to jej syn zasypia dopiero 15 km przed celem :-p A tak to trajkocze non stop z siostrą. Kuzynka ma ochotę jechać na dachu.
Oby nam się takie gadułki nie trafiły :-)
W przyszłym roku może gdzieś nad jeziorem domek... coś mąż namawia :tak:

Się rozpisałam...

A i sen też dziwny dziś, jakimś bokserem byłam i dwóch szerokich na 2 metry mnie goniło i się z nimi tlukłam. Obudziłam się i mnie bolały kostki w dłoniach :eek:

&&&& za wizyty!
 
Dzień dobry :-)
Witam się po weekendowo
Pati Roni&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyty i czekamy na relacje;-)
Natalia ale miałaś sen :-D
Ja po badaniu krwi..portfel mi się uszczuplił i to sporo ale czego się dla dziecka nie robi:tak:
Mam nadzieję że to ostatnie tak drogie badania.
W sobotę zaszalałam w Agacie kupiłam 2 komody do sypialni szafkę nocną, dużą szafę i kawałek przedpokoju- bo osobne wejście robimy przez pokój ale to w przyszłym roku. I zła jestem strasznie bo mogłam też wziąść komody już do małej i miała bym z głowy, no ale
mądry polak po zastanowieniu..:-)
Buziaki marcóweczki:-)
Pracującym miłego dnia:tak:
Leżakującym spokoju życzę;-)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,
Dzisiaj mega niewyspana jestem, pół nocy sie przewalałam z boku na bok :(

Na początku kciuk za wizyty, chociaż Patrycja pewnie już po, więc czekamy na wieści.

CO do porodu z mężem, powiem wam tak: gdyby nie było mojego męża przy mnie, poród mógłby skończyć się tragicznie :(. Był jedyną osobą na sali porodowej i to on zaalarmował położną która w dyżurce grałą sobie w kulki na kompie, że tętno małemu spada i wówczas byłą ekspresowa decyzja o cesarce. Dzięki temu mały urodził się tylko lekko niedotleniony. Miał w pierwszej minucie 8pkt, a w piątej juz 10.

A teraz pytanie : jaki magnez polecacie, taki który dobrze się wchłąnia. Wasi lekarze zasugerowali Wam jakiś konkretny?
Będę wdzięczna za poradę.

Miłego dzionka
 
reklama
Witam :) z pelnymi gaciami strachu ;)
Patrycja myslami z Toba :)

Ja mialam jelitowke ale nic nie bralam, wiec nie pomoge niestety.

Margerrita gdzie rodzilas? Zaspa?

Nie dziekuje za kciuki, zeby nie zapeszyc.

Ja za to w nocy gasilam pozar ;)
a tak w ogole to siedzi mi od wczoraj Przybylska w glowie. Nie umiem sie pozbyc natretnych mysli :(
 
Do góry