reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hejo jezeli chodzi o te twardnienia to w naszym tyg to normalka to fizjologiczne skurcze ktore przygotowuja powoli macice do PORODU;O(to slowo zaczyna mnie juz przerazac)ale najwazniejsze zeby nie powlodowaly skracania.szyjki a tego wszystkie sie boiny....

Smieszne syn w brzuchu zaczyna kopac najwiecej i najczesciej kiedy czytan starszakowi bajki na.dobranoc;)juz wyobrazam sobie usypianie dwojki w marcu;p

Zet ty nasza moderatorko.co.sie.z toba dzialo???;)))
 
reklama
Nigdzie nie odeszlam, czytałam was ale nie pisałam bo nie miałam głowy. Miałam bardzo chora córkę, wyszlysmy że szpitala a zaraz potem wróciłysmy, nie mogli jej zdiagnozować, wykluczali nawet białaczkę. Potem chwila odpoczynku w domu i zaginęła moja sunia. Szukałam jej dzien i noc przyklejajac ogłoszenia, wolajac do zdarcia głosu. A zginęła przeze mnie. To był koszmar, nóg nie czułam, nie myślałam o niczym tylko o odzyskaniu psa. W końcu znalazłam ją wczoraj na paluchu:-)
Dziewczyny ja nie ogarniam, rezygnuje z moderowania, myślałam że podolam ale jak się zaczął wrzesień to nie zdąrzam w niczym przy domu, dzieciach i tych wypadkach które po nas ostatnio pelzaja.
 
Z@t, bardzo mi przykro, że miałaś takie niemiłe przeżycia. Wcale Ci się nie dziwię, że nie w głowie Ci było forum, a tym bardziej moderowanie. Spoko dwie moderatorki mamy, Patrycję i Iman, które dają radę. Dobrze, że psiaka znalazłaś, jeden kłopot mniej na duszy. Mam nadzieję, że z córcią lepiej i coś się wyjasniło. I że u Ciebie i nowego lokatora również.
Buziaczki
 
Zet no to faktycznie przezylas swoje...mam.nadzieje ze z corcia juz wszystko ok i wiecej takie sytuacje sie nie powtorza....dwie moderatorki dadza rade a moze i trzecia sie jakas znajdzie....takze spokojnie....
 
Roni zdrówka
Margerrita najlepszego dla synka
KasikP mi się stawiał brzuch i twardniał łożysko ok. i szyjka ok. u Mnie to była kwestia zbyt dużego wysiłku i mam odpoczywać ale tak jak mówicie lepiej skonsultować bo lepiej chuchać na zimne. Ja czekam Az przyjadą moje do dużego pokoju tez z BRW
Anulka dziękuję za słońce u Mnie dzisiaj pięknie i humor super mam
Z@t mamy nadzieję że jest u Ciebie już ok., wspólczuje
M.T.A witamy
 
No to fajnie że mnie jednak pamiętacie... tak się tylko trochę droczyłam ;-)... choć w ciąży mi się przytrafia o niektórych rzeczach zapomnieć, ale zwalam na roztargnienie ciążowe, ciekawe czy któraś też tak ma:-)

Żgutek o jak to zleciało już prawie połowa ciąży. Dobrze że się lepiej czujesz. Już niedługo odpoczniesz na urlopie i L4. Ja mam plan pracować do końca roku, ale zobaczymy jak to będzie...

Anulka nie dość że masz ciepło to jeszcze takie pyszności zajadasz... ach zazdroszczę... Ale korzystaj bo w przyszłym roku pewnie już tak nie poszalejesz

z@t dobrze że wróciłaś i mam nadzieję że te straszne dni już za Tobą. Zdrówka dla córci!

M.T.A witamy nową mamusię :tak:

Patrycja byliśmy dziś na pizzy bo mi smaka robiłaś od jakiegoś czasu. A u mnie w poprzedniej ciąży też miałam takie noce. Zasypiałam jak dziecko, a potem pobudka ok. 2 w nocy i nocne czytanie do 5-6 rano. Wtedy mogłam sobie jednak pospać potem do 10 a teraz mi córcia robi pobudki o 7 ;-)
Czekam z niecierpliwością na odblokowanie forum

sunajka a jak tam po wizycie? Muszę się porozglądać za tymi kozaczkami z Lidla skoro tak polecacie
 
hej, ja zbieram się do spania.. dziś jakiś "dziwny dzień"

z@t zdrówka dla córki, mam nadzieję, że jjuż wyszliście na prostą i super, że psina znaleziona

M.T.A - gratuacje..widzę , że będziecie mieli 2 parki- ale super!

dobrej nocy
 
Hej marcowe maniaczki:)


Ja dzis od rana biegam i padam na pyszczek :) Jutro w końcu wizyta u lekarza Hurrraaa :)
Może w końcu się dowiem czy to Lilka czy Lilek :):)

Patrycja też myslałam o literkach na ścianę-fajny pomysł :):) ale mam tyle wizji, że pewnie jeszcze coś tam wymyslę innego :)


konwalinka super drzewko :) masz talent :)


hehe zakupy w lidlu-masakra :) kiedyś biegałam i dla siebie i dla dzieci koleżanek i zazwyczaj wychodziłam z jakąś fajną zdobyczą:)
Teraz chyba odpuszczę chociaż ciuszki dla niemowląt mają być fajniutkie :)


KasikP zaraz będę u Ciebie na soczku :) uwielbiam takie świeżo wyciskane więc chyba w końcu
skuszę się na odpowiedni sprzęt :)


Ewa&Kubuś to samo ostatnio miałam z pomelo więc jeszcze się powstrzymuje z kupnem kolejnego :)

Mam nadzieję, że od jutra już nie będę Was musiała tak nadrabiać i będę bardziej na bieżąco :):) błogie lenistwo witaj :)
 
kradz - ładne te literki, tylko jak się przykurzą to już będą mniej fajne, chyba takie drewniane pod tym
względem bardziej mi się podobają DREWNIANE LITERKI 3D 20cm IMIĘ DZIECKA + GRATIS (4661424137) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

roni - ja wysłałam mamę bo ma lidla pod nosem po buty. kupiła, powiedziała, że więcej nie pójdzie i że za komuny było lepiej :) a buty kupiłam pierwszy raz, zobaczymy. zawsze kupowałam ecco lub geoxy, mam bzika na punkcie butów, no ale zobaczymy, mam nadzieję, że się przekonam, wyglądają ok.

anulka - ja mam taki brzuch i czuję się jakby to był 8 miesiąc, aaa do tego noszę spodnie, które kupiłam pod koniec ostatniej ciąży! ratunku!!!!!

MTAW - wow! ale macie sporą rodzinkę!

z@t - dobrze, że psinka się znalazła, u nas 4 lata temu zaginał nasz kotek i niestety nie wrócił. pech chciał, że wyskoczył sobie przez okno, akurat gdy mój mąż pojechał na wieczór kawalerski. ja wtedy byłam w 8 miesiącu ciąży. i dzwonię do niego, zaryczana, nie mogę słowa wudusić z siebie, wystraszyłam go na dobre, bo mysłał, że coś mi się stało. a kotek poszedł w swiat i tyle go było.
i mam nadzieje ze z córeczka wszystko ok

a dzis się dowiedziała, ze synek wszystkim opowiada w przedszkolu, że będzie miał brata :) ciekawe skąd on to wie :p
ja ciągle obstawiam dziewczynkę, ciekawe czy 18 pazdziernka sie pokaze.
 
reklama
To niesamowite, jak jednak zmieniają sie smaki w ciąży. W poprzedniej obowiązkowo w domu musiały być lody i piwo 0%. A teraz jak spojrzę na lody, to jakoś ble... Chyba nie mam takiej rzeczy, żeby musiała być stale. Mam napady na coś od czasu do czasu i tyle. Dziś rano się obudzilam i stwierdziłam, że mam ochotę na spaghetti z roszponką, tuńczykiem i pomidorami. Wciągnęłam cała michę!

Wiecie, że tu są też komary??? Psiekrwie... Wyszłam z Igorem pograć w piłkę i dwa mnie usiekły.

Zarunia kochana, nie biegaj tak, co wieczór padasz biedna na pyszczek. Od jutra masz wypoczywać! I trzymam kciukasy za wizytę. Ciekawe, czy się dowiesz. Ja muszę czekać do 16-go... Rany, to całe wieki...
 
Ostatnia edycja:
Do góry