reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Ewa, Fasollka, u nas zakupiłam w warzywniaku. Też wcześniej się nie spotkałam z tym owocem. Myślałam w pierwszej chwili, że to te większe mandarynki. Ale okazały się naprawdę przepyszne, słodkie i soczyste.

Roni, bardzo Ci współczuję, oby szybko przeszło! :tak:
 
reklama
To muszę połazić u nas po mieście, dzięki kradz :happy:
Posprzątałam pokój małego, te zabawki poukłdać w jako takim ładzie... uhhh aż brzuch się zmęczył. Ale teraz małe gila jak usiadłam :-D Chyba strasznie skacze, bo czuć nie tylko w jednym miejscu. Musze odpocząć...
A potem leczo, już się odmraża :-p
 
ojaaa, rozpisane marcóweczki :) my dziś świętujemy domowo a w weekend rodzinnie i dziecinnie. nawet nie wiem kiedy te 4 lata zleciały mojemu synkowi.
miłego dnia!
 
dobry!!!!!

nie nadrobię was z braku czasu..więc sorry jak ktoś to już pisał...z cytrusami to chyba chodzi o to,że dziecko może być potem uczulone!!!!

mnie brzuch też bolał...i kazał mi brać aspargin.....3 razy dziennie do ODWOŁANIA!!!!


macie laski namiary na jakiejś fajne wyciskarki do soków...muszę kupić i zielonego pojęcia nie mam!!
 
konwalianka pewnie jest tak jak mówisz z tym twardnieniem że u niektórych to nic starsznego a u niektórych moze być coś poważniejszego, dlatego najlepiej skonsultować to z lekarzem jak się zdarza często i niepokoi:( u mnie po badaniu stwierdził że wszystko ok z macicą i nie muszę nic zażywać. (mi czasem brzuchol twardnieje ale nie boli)

zaraz wychodzę z pracy a po drodze do domu mam dwa warzywniaki - zajrzę:) moze i u nas są takie pyszności :-D
 
Ostatnia edycja:
Moim zdaniem stawianie się brzucha nie jest normalne ale może się nie znam..
Co do przesądów to ostatnio ustalilysmy ze w nie nie wierzymy :) bo to głupoty
Pomelo znów rządzi :) pedze do black red white oglądać szafy i komory miłego popołudnia :)
 
Moj maz z okazji mojego obrzygania byl w lidlu walczyc o bluzki dla Blu. Dzielny jest ;) wywalczyl ;)
Buty kupilam wczesniej, kurtki i jesienne i zimowe tez maja lidlowe. Postanowilismy z mezem, ze poki im nie przeszkadza ze maja kurtki jak polowa szkoly to im bedziemy kupowac ze wzgledu na oszczednosc ;)
Ale ja juz powiedziałam, że bez paralizatora tam nie ide ;)
Z butami mamy tak, ze dla siebie kupujemy drozsze, wielosezonowe. Dzieciakom tam dzie taniej a maja dobre opinie. To slatego, ze poprostu nie mamy kasy zeby zieciakom co roku kupowac buty po 200 zl na lebka.

Mi sie brzuch nie stawia, za to ten ucisk doprowadza mnie do szalu :(
i od kilku dni wodniste uplawy :/ z tego co pamietam juz tak mialam ale i tak sie martwie :( wizyta w poniedzialek.
 
reklama
Stawianie brzucha nie czesto jest ok. Bo to skurcE braxtona hiksa czy jakos tak. Ale za czesto i dlugo nie dobrze. Ja w poprzedniej ciazy bralam cordafen na skurcze . Poki co zaczyn magnez. Mysle ze u mnie zwiazane z pozycja siedzaca tez..

Kurczaaki zaraz Zjem cala paczke kabanosow;)
Co do wyciskarki tez chce kupic ale juz lepsza Typu Kuvings super sok i fajnie sie czysci wszystko

Wyslalam mojej gin wyniki moczu. Powiedziala ze nie ma sie czym martwic a zuravit moge brac troche zakwasze sie;)
 
Do góry