reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dzień dobry Brzuchatki

Wszystkiego dobrego dzisiaj
Kciuki za wszystkie wizyty i badania
Heven cieszę się, że wizyta udana i to USG 3D super, dobrze że wszystko jest ok. zawsze cieszą takie wiadomości
KasikZ może suszoną, ja w utworzonym wątku dolegliwości napisałam 3 preparaty z żurawiną.

Dzisiaj średnio się czuję porcelana zaliczona ale tym razem z nerwów, okropnie mi się dzisiaj nie chciało wstawać do pracy mam nadzieję, że będę mieć dobry dzień.

Buziaki
 
Dzień dobry! :)
Ostatnio trochę mniej do Was piszę, mam bieganinę, jutro już zajęcia na uczelni i te sprawy. Ale mamy wyjść ze znajomymi jutro wieczorem, ciekawe, jak Bobas zareaguje. Kiedy tylko jesteśmy u kogoś, to łaskocze, pewnie dlatego, że zazwyczaj są słodycze. :p Najśmieszniej reaguje na głos Adama, bardzo niski - jakby robił fikołka. :)
Zarejestrowałam się na połówkowe usg, mam 29.10, a 30.10 wizytę.
Życzę miłego dnia!!! :)
 
Witajcie, mam na imie Malwina i termin na 18 marca

Hmm, chyba nie wszystko mi przeszlo: bo napisalam ze podczytuje was od dawna ale balam sie dolaczyc, poniewaz nie wiedzielismy czy wszystko ok.

Jesli nie macie nic przeciwko, to chetnie do was dolacze teraz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak naprawde to mam dwa imiona: jestem Malwina Katarzyna: Malwina to wybor mojej mamy i tak sie do mnie zwraca do tej pory, Kasia to wybor mojego taty i zawsze mnie tak konsekwentnie nazywal. Az dziwne, ze nie nabawilam sie rozdwojenia jazni w dziecinstwie

Tak, juz sie wpisalam

Dziewczyny, jak cos pisze to wysyla mi tylko polowe tekstu, wiecie moze dlaczego? Powinnam cos wlaczyc o czym nie wiem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witaj Kati :)
Super, że mamy kolejną nową mamę!

Bardzo proszę zapoznaj się z regulaminem jest on dostępny na samej górze naszego działu. Postaraj się nie pisac postu pod postem tylko edytować :)

Zaczynam szykować się na wizytę :)

Udanego dnia i trzymajcie kciuki, proszę :)
 
Do góry