reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witajcie już wieczornie! :)
Nie będę się rozpisywać, bo dziś jestem padnięta po prostu. Wizyta udana, połówkowe usg mam na drugą połowę października, lekarz zmartwił się moją utratą wagi teraz i dostałam witaminki i skierowanie na zwykłe badania. Słuchałam serduszka, wyobraźcie sobie, że po raz pierwszy. :-D Bobas mocno daje we znaki, łaskocze jak szalony i ciągle się śmieję. :-)
 
reklama
Gratuluję wam udanych wizyt! I tym mamusiom co już wiedzą, czy mają kawalera, czy małą pannicę :)
Ja właśnie wróciłam z Tesco... dziewczyny dorwałam mandarynki! Myślę sobie 'nie kupuję bo tak we wrześniu to zwykle niedobre jeszcze są, dopiero późniejszą jesienią takie lepsze przywożą do sklepów', ale że skórka cienka i ładne były to wzięłam ryzykownie ze dwa kilo. No i są takie przepyszne, że masakra. Zajadam się i nie mogę przestać :) soczyste i kwaskowe, czyli takie jak uwielbiam :-D zawsze jesienią i zimą obżeram się cytrusami, a w święta biję rekordy :-D
idę jeść dalej, a potem na kolację bigos z kabaczka :) buziaki
 
Ana ja tez dzis kupilam mandarynki, bo juz widzialam, ze wszyscy jedza i taakiego smaka mialam :D mam totalnego bzika na punkcie cytrusow ! Ale mandarynki jakie soczyste, przepyszne, niczym jak od Anulki z Hiszpanii :)

Natalia i inne laski super, ze wizyta sie udala :)
 
Chłopaki poszli grać w piłkę, więc mam chwilę spokoju przed wieczornym wyjściem. U mnie jeszcze jasno i cieplutko:-) Właśnie wsunęliśmy miskę sałatki owocowej. Wrzuciłam tam wszystko co mi dziś w sklepie wpadło w ręce.

Ana, narobiłaś mi smaka na gambasy... Albo langusty... Kurczę, dlaczego owoce morza smakują tu tak dobrze, a u nas mi po prostu śmierdzą???
 
Anulka, przypomniało mi się, co ostatnio się dowiedziałam. Podobno kalmary są dość często podrabiane i nie są prawdziwymi kalmarami tylko świńskimi dupciami :baffled: I są gorsze w smaku. Chyba w Afryce częściej się to zdarza.
Ale masz tam fajnie, miłego pobytu! Wypoczywaj za nas wszystkie!
 
Sunajka mmm możliwe, że Anulka kochana wysłała Nam trochę słońca u Mnie też przepiękna pogoda była


Anulka jakie ty pyszności zajadasz tego też Ci zazdroszczę


K@sik to leż i odpoczywaj razem będziemy polegiwać z twardniejącymi brzuszkami, dobrze że wszystko ok. Jedz żelazo i dbaj o siebie.

Micela oszczędzam oszczędzam ile mogę


Ana89 to ja tez poproszę trochę jak na 3 dzielisz He He chociaż już muszę zmienić stanik na kolejny rozmiar ciekawe na jakim pozostanę teraz 75 C za mały


Zarunia, Mamusia może też zajrzę co tam mają w Lidlu


Kobita uff dobrze, że szyjka ok. znam ten ból twardniejącego brzucha też powrotem dostałam luteine , gratulacje chłopaka. Żartujesz nikt nie wyrzuci ja też zostaję mimo 27 lutego poza tym już tak się zżyłyśmy że nie ma opcji.



Ewa dobrze, że już po wizycie szkoda że nie znasz jeszcze płci, wracaj do zdrówka. Pomelo nie było w Tesco, Kauflandzie, Biedrze może jeszcze trafię bo mam smaka. Wszystko Wasza wina.



Xenian dawno Cię nie było, fajnie że dzidzia w grupie niskiego ryzyka gratuluję, trzymam kciuki abyś płeć poznała na następnej wizycie.


Natalia super że i Twoja wizyta udana, dbaj o siebie i maleństwo śpij dobrze

Ja dzisiaj poczułam mocne kopnięcie maluszka normalnie Boskie

Też już padam więc dobranoc kolorowych snów do jutra
 
Kochane gratulacje udanych wizyt :-)
Anula nie kuś nas pysznościami bo będziesz nam musiała je przysłać :-D
Żgutek oszczędzasz się???
Co do rozmiaru piersi ja też z chęcią oddam:-) choć od początku ciąży na szczęście piersi Mi nie rosną tylko ciut stwardniały to i tak mi to D ciąży.
 
reklama
Do góry