reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hola chicas!!!

Pozdrawiam Was bardzo, bardzo serdecznie ze słonecznej Hiszpanii. Wczoraj zaliczyliśmy morze w Maladze i świeżutkie owoce morza:-)
Dzisiaj M ma imieniny i robimy ogromną salatkę owocową dla niego. Ha, a i mi ślinka leci, mniam, mniam. Pogoda bardzo letnia, 28-30 stopni, ale nie czuje się takiego żaru.

Żgutek pamiętaj, nie forsuj się w pracy.
Ewcia, nie zazdroszczę. Mi sie kiedyś przypałętało paskudztwo, ale dostałam jakąś maść "dośrodkowo" z aplikatorem ii mi ładnie wszystko przeszło i się wygoiło. Tylko że to było z 8 lat temu, więc nie pamiętam co to był za lek...

Kciukasy za dzisiejsze wizyty.
A co do wizyt poza kolejnością to należy wykorzystywać nasze przywileje i zwyczajnie z samą laborantką pogadać i spytać, czy można wejść poza kolejnością. A marudzącymi ludźmi sie nie przejmować.

Jedziemy zaraz na paellę, bo wstyd się przyznać, ale tyle razy byłam w Hiszpanii i ani razu jej nie jadłam... Prawie szwagier Hiszpan spojrzał na mnie wymownie i powiedzial, że ten nietakt da się naprawić, ha, ha.

Buziaczki kochane marcóweczki. Zdrówka dla wszystkich niedomagających katarowo i porcelanowo...
 
reklama
Ewka, współczuję! poszukaj w necie, bo gdzieś czytałam, że skuteczne są nasiadówki z kory dębu chyba.

Anulka, u nas też słonecznie tylko temperatura jakby niższa, ale żaru też się nie czuje:-D :rofl2: Zazdroszczę owoców i paelli, bo uwielbiam. Musze chyba koło weekendu zrobić domową wersję. Będzie choć namiastka Hiszpanii. A Hiszpanie dobrze karmią, same pyszności!

Żgutek, super że dobrze się czujesz, ale pamiętaj, bez forsowania się, proszę ;-):-)
 
Wpychanie do kolejki jak najbardziej jak nie teraz to kiedy :-):cool2:
Teraz nie będę głupia zamierzam wykorzystywać na maksa
Anulka ha ha ha nie wytrzymała weszła na forum ale Cię uzależniłyśmy :-)

Prosimy się nie przepracowywać kochane ja zaraz też kończę pracę i idę po małą do przedszkola i w parku będziemy szaleć super pogoda, pewnie dzięki Anulce podesłała trochę :-);-)

Ewka współczuję nie pomogę nie miałam, mam nadzieję że szybko minie
 
Ja juz po wizycie. Tak jak myślałam , dostałąm żelazo, bo znowu spadła hemoglobina :(
Poza tym w związku z twardniejącym brzuchem mam dużo odpoczywać i się relaksować.( plus magnez i nospa)
Usg mniałam tylko takie chwilowe aby posłuchać serduszka, dzidzia fajnie się rusząła i machała łapkami.Płeć nadal nieznana.

Miłego popołudnia kobitki
 
Witam się popołudniowo :-)

Książki spakowane,szuflada wyczyszczona przy okazji uzbierała się torba śmieci. Dzisiaj już ubrań nie ogarniam. Z tymi książkami to wyszły mi 2 duże pudła.

Pojutrze idziemy kupić szafę a od poniedziałku zaczynamy remont :-(

Anulka podeślij trochę hiszpańskiej atmosfery :-)
 
Hej Kochane :)


U nas dziś piękne słonko aż się w domu nie chce siedzieć :) łepek mi pęka od dwóch dni i nic nie pomaga ehh....
Dziś szkoliłam nową koleżankę na swoje miejsce i odliczam czas do L4.....byle do piątku, byle do piątku :):)


ana89 to dobijmy targu - ja Ci oddam kawałek wzrotu a Ty mi trochę biustu :)

mamusia ja też dziś obczajałam te ciuszki dziecięce z lidla:) mam nadzieje, że w piatek fasola się okresli i będe mogła poszaleć :)

Anulka baw się i wypoczywaj :) łap slońce :)
 
reklama
Zarunia mi tez lepetyna peka...leje jak z cebra w dodatku,wkurzyl mnie facet,jakos jest do dupy...
Ana rozpisalam sie na cala strone chyba I wyskoczyl blad I wszystko sie skasowalo...a tak ladnie Ci opisalam jak tu sytuacja wyglada. Nastepnym razem ;)

Anulka dzieki za ciepelko :) ale do mnie jeszcze nie dotarlo

Zgutek dobrze ze juz lepiej :) oszczedzaj sie!!
 
Do góry