reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Zarunia ciasto mniamm, a skrzydełka jeszcze lepsze:tak: w najbliższym czasie będziemy jeść je bardzo często bo są pyszne i szybkie:-)
Pecka witaj brzuchem się nie przejmuj jeszcze będziesz miała go dość;-);-)
A my w poniedziałek mamy rocznice ślubu...aaaa maż chory, ja z brzuchem zakaz seku żyć nie umierać dosłownie..
 
reklama
Żgutek - trzymam kciuki!
sealpup - jak ból głowy?

ewa - zdrówka dla Ciebie i synka!
kradz - daj znać po wizycie
sunajka - mąż się na pewno ucieszy :szok::-D
kobita - to pij pokrzywę, nie jest zła, a naprawdę pomaga:tak:jak nie możesz wypić po prostu szklanki, to rób taką "esencję" i na raz! mnie bardzo pomogła w I ciąży, z 9 podniosło sie do 10.6 na samej pokrzywie, ew. obierz buraka, zasyp na noc cukrem i rano zjedz ;-)

KasikP - skrzydełka, mniam

Aga - ja brałam wapno

margerrita, ja farbuję zwykłą farbą.. i teraz i w I ciąży; super za home office

pećka - witaj, w I ciąży brzuszek wyskoczył mi na początku 5-tego miesiąca, teraz już w 3 miałam wzdęty a teraz już ciażowy, spokojnie - wszystko przed Tobą


a ja po testach alergicznych.. ech..jest.. bardzo kiepsko, jak sie okazało nie dość, że mąż to i ja na nich byłam..a miałam się nie stresować, Tymek oczywiście przeżył to bardzo
frown.gif
nie wiem czy to był też wynik samych testów i tych alergenów (raptem każdego 1 kropla - 12 alergenów), ale konieczne było podanie wziewów w gabinecie zabiegowym, bo bardzo zaczął się dusić
frown.gif
czyli ****nia z grzybnią..
testy tez kiepsko, cytuję: "jak na 3 letnie dziecko - odczyny bardzo mocne" a najgorsze, że przez najbliższe 2 lata nic nie możemy zrobić poza.. łagodzeniem ew. skutków ;/ od dziś oczywiście na lekach, a od grudnia wziewy
frown.gif
( no podłamałam się, nie spodziewałam się, że będzie aż tak źle, niemal na każde drzewo ma alergię, a na brzozy, to aż łapały się za głowę.. i jak tu się nie martwić?? mówię Wam, oddam każde pieniądze za zdrowe dziecko, wiec dla mnie frazes" wszystko jedno co, ważne, aby zdrowe" jest najważniejsze na świecie! z każdą chorobą Tymka ucieka część mnie i ryczę po nocach..


mam doła, jak 150...
najadłam się gołąbków, aby ukoić ból serca:-(
 
konwalianka a dzieki kochana. Juz mi lepiej. Musialam na jeden dzień mózg wylaczyc. Co prawda sprawdzilam maila firmowego odebralam wiadomosci z sekretarki ale teraz to juz weekend!
 
Pecka w pierwszej ciąży mialam dopiero brzuch w 6 miesiącu teraz będąc w 15 tygodniu mam taki jak ten w 6 miesiącu.
Konwalijka mój tez wieku 2 lat mial na prawie wszystko wysokie odczyny,ale to z czasem mija chodzi lam z nim co miesiąc na kontrole leków dużo brak kasy na to mnóstwo poszlo inhalatory tuby nawet ma inhalator ustnik,a teraz wieku 6,5 lat nie ma śladu po astmie i alergiach leki bierze doraźnie ale oprócz tego nie choruje lekarz mówil ze choroba uciszyla się może powrócić w okresie dojrzewania lub starczym,ale 4 lata uznaje za najgorszy okres co chwila szpitale,zastrzyki,banki zapalenia plus i oskrzeli.
Natalia jak to jest z tymi tygodniami jak dziś jestem w 15 tygodniu czyli 16 zaczynam?
 
mamusia, ja wiem że z czasem może być lepiej, no i wiem, że może z czegoś wyrosnąć, ale..nie z takich odczynów, nie z wszystkich.. lekarka nie pozostawiła złudzeń, teraz trzeba walczyć, aby astma dziecięca nie zamieniła się w nabytą, wiec zostaje nam tylko nieco osłabić wpływ alergenów, ale to takie "przykrycie" prawdziwego problemu, który pozostanie, jak tykająca bombka.. on od gruudnia do czerwca jest chory..
 
wWróciłam.

Tak jak mówiłam troszkę się nasiedzę w kolejce.

Z badaniami jest wszystko wporzadku. Ginekologicznie równieź.

Udało się też posłuchać serduszka maluszka mimo mojej nadmiernej tkanki tłuszczowej :-p

Dostałam oczywiście L4 i skierowanie na badanie krwi w kierunku HIV.

Kolejna wizyta 24.10 i wtedy dostanę skierowanie na USG. Także jeszcze poczekam na poznanie płci dziecka.

Z tego wszystkiego chyba głowa mnie zaczęła boleć.

Cieszę się,że z bobaskiem wszystko w porządku.
 
reklama
PEĆKA witam cię serdecznie to też jest moja pierwsza ciąża i brzuszek było mi już widać w 15 tygodniu myślę że z widocznością brzuszka to sprawa indywidualna
 
Do góry