reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej zadzidziusione :):)


Jak ja się cieszę, że dziś już piątek. Nareszcie się wyśpię :):) Kurde jak fajnie być w ciąży, w pracy mam fory, na legalu
lekko się obijam i dziś jeszcze wyszłam 1,5h wcześniej :):)


Ejjj.....mam pomelo, znalazłam, upolowałam i zaraz zjem :):):):)


Żgutek swojska kiełbasa mniam, pychotka, z musztardą mmm...... :):):):)


Anulka śledziowa panienko wypoczywaj za nas wszystkie na urlopie :) i bawcie się dobrze :)


ana ja mam to samo - wyniki dobre, niby czuję się dobrze ale jestem zdecydowanie mniej wydajna i bardziej zmęczona:)
więc od 3.10 witaj L4 :)


KasikP ciasto krówkowe brzmi pysznie :) ja mam ciasto z jabłuszkiem i budyniem :) o skrzydelkach w miodzie nawet nie wspomne bo już mi slinka cieknie :p


Za wizytujące trzymamy kciuki i zdrówka wszystkim chorejszym mamusiom i nie tylko :)
 
reklama
Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa. Jestem w 17 tygodniu ciazy. Jest to moja pierwsza ciaza i wszystkim sie przejmuje i wszystko jest dla mnie nowe. Od poniedzialku zaczynam 18 tydzien. Moj niepokoj wiaze sie z tym ze nie mam wogole brzuch. Od poczatku ciazy przytylam 4 kg. Pomozcie, kiedy wam sie brzuszki pojawily w pierwszych ciazach?
 
Pecka witamy :). ja tez naleze od grona bezbrzuchowych ;). Nie mam go nic a nic. I tez w poniedzialek zaczynam 18 tydz. Nie ma sie co martwic :)

Zarunia zazdroszcze ja musze siedziec do konca :(
 
reklama
O matko, Dziewczyny, mało co nie padłam ze śmiechu. Znajdźcie sobie na youtube filmik: People are crazy! #5. Kwiczałam po prostu. xD

Łeb mnie tak boli, że dziś właściwie tylko leźę, podróże mi nie służą, nawet krótkie.

Witam nową Marcówkę, ja od dziś mam 18tc :)
 
Do góry