reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dzień dobry :-)

Ja do fryzjera nie chodzę.siostra mi farbuje włosy :-)

Ana, Żgutek &&&& za wizyty :-)

Mnie się dzisiaj mój ślub cywilny śnił. Dowodu osobistego nie mogłam w portfelu znaleźć :-(
Mam nadzieję,że w przyszłą sobotę obejdzie się bez problemów ;-)

Pogoda i u nas jesienna. Zachmurzone niebo,ponuro na dworzu.
 
Witajcie,
U nas też dzisiaj szaro, buro i ponuro.
A jeszcze okazało sie ze nie ma ciepłej wody i poranna toaleta łcznie z myciem głowy była bardzo rześka :(
I ogólnie to nic mi się dzisiaj nie chce

Ja włosy sama farbuje w domu. W pierwszej ciązy też farbowałam.

Udanych wizyt życzę a tym co chorują duuużooo zdrówka.
 
Witam
Sealpup niestety z matką nie mamy kontaktu tylko ojciec nam psuje krwi, ale o nich to opinia nie najlepsza jak się dowiedziałam

na szczęście w nocy nie miałam koszmarów tylko sen erotyczny :zawstydzona/y:, znak trzeba wymolestować męża :-D

Trzymam kciukasy za wizyty

Dużo zdrówka życzę dla choruszków, mi na szczęście w końcu przechodzi.

U nas szaro i ponuro więc Anulka podeślij z Hiszpanii gołębiem słoneczka.

Będzie potrzebne dziś jeszcze wymarznę, bo popołudniu wymyślili festyn w parku a moja to oczywiście nie odpuści.
 
Hej laski a ja dzis stalam w sklepie i mialam.wrazenie ze zemdleje....naprawde mroczki przed oczami zlalam sie potem czulam.ze.odlece ale oczywiscie byla moja kolej a ze stalam jakies 15 min to w duchu powtarzalam.sobie ze leczo bez dobrej kielbaski bedzie kiepskim obiadem i jakos dalam rade...jak wyszlam chcialo mi sie wymiotowac jakos dolazlam.do domu i jest teraz git...luknelam.na.morfologie ktora dzis odebralam w ciagu miesiaca hemoglobina zleciala mi z 13,5 do 12 ale moja wina bo nie wchodzi mi mięcho od czasu do czasu tylko rybka.ale tez z bolem....ehhh no i ewidentnie szaleje jakas inf bo leukocytow tez wzroslo jedyne to sie pocieszam.ze.mialam pieczenie cewki i bralam.leki i mam.nadzieje ze to przez to powtorze wynik w tyg i sie okaze.....bleeee mam nadzieje ze u was lepiej....
 
Anulka ja też używałam mączki ziemniaczanej..niezawodna!!!!a w poprzedniej ciąży jak chodziłam na szkolę rodzenia i położna mówiła o pielęgnacji noworodka to mi oczy na wierzch wyszły!!!!w porównaniu z pielęgnacją Młodego 11 lat temu teraz to dla mnie rewolucja!!!

Sunajka olej durnia...jakiś ambitny się znalazł...następna okazja do wykazania się ...zgłoś jego!!!!
chociaż twój mąż zachował się super...mój to pewnie rzuciłby tekst...po co ci się dupa rwała do tych książek!!!!
właśnie zjadłam przez niego całą milkę karmelową
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Wszystkich zaległych postów nie czytałam, ale widzę, że nie tylko mnie bierze choróbsko :( Kurcze, niestety u mnie zapalenie gardła się szykuje, czyli to samo co rok w rok. Na razie kisiel trochę pomaga.
Także zdrówka wszystkim, trzeba walczyć! Chociaż arsenał broni mocno ograniczony ;)

Powodzenia kto dzisiaj wizytuje :) Czekamy na dobre wieści :)

Czy ktoś się orientuje, czy w ciąży można brać wapno? (ze względu na to moje gardło)
 
Do góry