reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Własnie kurier przyniósł mojego rogala do spania, dzisiaj będę próbować, jaki on wielki !

Żgutek mi też czasami brzuch twardnieje, zwłaszcza tak na wieczór.

A na obiad dzisiaj mam mielone z ziemniaczkami, buraczkami, tylko jeszcze zrobić muszę ;)
 
reklama
A u mnie pogoda za oknem piękna. Słonko świeci, cieplutko, super. Trochę popracowałam w ogródku, jak to na urlopie, ale masakrycznie się zmęczyłam. Teraz odpoczynek i zara za obiad się biorę, bo syn bryka na trening później.
Dzisiaj monotonnie, kotleciKi z piersi kurczaka, ziemniaczki i kiszona kapusta.
 
Tak gadacie o tej pomidorowej, że też sobie zrobiłam na szybko. Trochę oszukana bo bez mięsa i szybko zrobiona, ale smakuje :-D
Ciągle jakimiś smakami zarażacie :-p
Mi brzuch twardnieje jak się zmęczę. Wczoraj dawał trochę popalić, ale odpoczęłam i w porządku.
 
Hej kobietki :)


Tradycyjnie witam się po ciężkim dniu pracy :) ale jeszcze tylko tydzien jeeeej...... :)


Żgutek ja mam 40-41 :)


krropelka aleś rano zaszalała z tym przebudzeniem :) ja dzis jak wychodzilam do pracy to bylo 3 stopnie!!
opatuliłam się w szaliczek, dwa kaptury i powędrowałam do pracy :) a popołudnie już całkiem przyjemne i słoneczne:)


Patrycja z Ciebie też szalony ranny ptaszek :) ja ostatnio ciagle spóźniam się do pracy bo moje dziecko nie chce ze mną współpracować przy wstawaniu :)
Co do tych natarczywych ogłoszeń to faktycznie nie ma się co zastanawiać tylko zgłaszać i blokować jak się da...


Ana jak też mam spadki cukru ale ja mam najczęściej rano jak wstaję Też chyba to zgłoszę na najbliższej wizycie :)


kradz jaki fajny pomysł z tym rodzinnym prezentem pod choinką :) może kiedyś od Ciebie odgapię :)


k@asik a za mną tak mielone chodzą od paru tygodni :) ale z moim beztalenciem kulinarnym nie będę się sama za nie brać :)


Muszę się nauczyć coś gotować bo odstaję od Was strasznie :) a najlepsze jest to, że jestem po gastronomiku .....:-D
 
zarunia ja jestem samoukiem jesli chodzi o gotowanie, ale nieskromnie przyznam, ze jestem w tym dobra. nie umiem wszytskiego, ale to co umiem robie naprawde dobrze. i ogolnie bardzo lubie gotowac. piec zreszta tez. dla mnie to jakis rodzaj sztukia ja lubie tworzyc. konsumowac tez :-). i dlatego tym bardziej jest mi z tym zle, ze ani gotowanie ani jedzenie nie sprawia mi teraz radosci. ta zapiekanka dzis podniosla mnie na duchu, bo naprawde nie czulam sie juz soba. a tak patrzylam na mojego Filipka jak sie usmiecha do talerza i ze smakiem wcina. a i mnie samej udalo sie wciagnac dwie nieduze porcyjki. wkoncu jakas namiastka normalnego obiadu. nawet nabralam niesmialej nadziei, ze moze w piatek ugotuje krupnik... moj synek go uwielbia. a i kuzynka, ktora przybedzie w gosci ucieszylaby sie z goracej zupki po podrozy. no zobaczymy. bo jak zapiekanka mi sie nie przyjmie to znow zatrace checi na gotowanie na jakis czas.


patrycja tez czesto robilam muffinki bananowe. kupilam nawet wiecej bananow zeby zrobic takowe na piatek. bo moje dziecie juz od dwoch tygodni mowi o muffinkach.
 
krropelka a ja sie jakoś zraziłam do gotowania no i dla mnie samej mi się nie chce :):) dlatego znalazłam sobie kucharza, który już będzie mi gotowal do końca życia :-D
 
żgutek, mnie twardnieje od jakiś 2 tygodni, także biorę no-spę i luteinę do tego.. w I ciąży zaczął twardnieć w 20 t i trafiłam do szpitala, skracała się szyjka, więc jak możesz odpoczywaj..dużoo

u mnie dziś na obiad była tez pomidorowa z makaronem, na drugie kasza gryczana z gulaszem z polędwiczkami, pieczarkami i papryką + surówka colesław no i kompocik oczywiście.. nie mam pomysłu na kolacje.. co jecie na kolacje? zawsze mam problem z wymyśleniem co dać małemu..;

kropelka wygląda apetycznie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry