reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
micela to fajnie że w 21 tyg poznasz płeć maleństwa podobno im pużniej usg tym bardziej lekarz pewny płci dziecka
 
Ostatnia edycja:
Ewka, ja mam też 16 października usg połówkowe, ale ja robię je w 18 tygodniu ciąży. Mam takie wskazania, żeby jak najwcześniej zrobić te badania. A z tego co lekarz mi mówił, to powinno się je robić między 18-22 tygodniem.
 
Zarunia, spokojnie prawa autorskie "rodzinnego prezentu" nie są zastrzeżone. Możesz odgapić ;)

Ja swoje usg mam co 4 tygodnie, teraz idę w piątek i kolejne właśnie połówkowe zapewne będzie 24.10 i to będzie 21 tydzień.
 
Kropelka wyglada smakowicie J, muffinki też bym wciągnęła

Dzięki dziewczyny że piszecie o tym twardnieniu postanowiłam jutro poleżeć a nie latać i zasuwać w pracy w domu , przyda mi się jeden dzień leżenia bez stresu. Konwalianka no właśnie wrzucę na luz w piątek pójdę i skonsultuję.


Kradz faktycznie taki rodzinny prezent świetny patent

Elzbietka wybierzesz ja tez nie mialam ale już mamy


Ja połówkowe mam 10 bo na 6 się nie udało a potem 14 kolejna wizyta

Brzuszek trochę jeszcze mam twardy ale leżę odpoczywam dzisiaj zdecydowanie wolniej wszystko robiłam.
 
Polowkowe miedzy 18-24 tc ale najlepiej robic po 20 bo wtedy wszystko lepiej widac. Ja teraz mam wizyte i usg 13 .10 wiec jeszcze troche a pewnie za kolejny miesiac polowkowe czyli w pierwszwj polowie listopada ...
 
reklama
Ja mam polowkowe dokładnie w 20 tygodniu I do tego 20 października. Na szczęście nie o 20. ;)

Dzis wzielam swoj pierwszy paracetamol w ciazy bo myślałam ze mi głowa eksploduje. Mam wszystko porobione takze kładę Adasia I nic nie robie. :)
 
Do góry