reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Wiecie ze ja do tej pory nie wiedzialam ze istnieje owoc pomelo? Musze sobue wygooglowac. A jak to smakuje?

Zgutek mnie raczej nie twardnieje. Za to jak przesadze to robie sie zmeczona I zla.
 
reklama
Nie, ja chyba też nie miewam twardego brzucha. Choć może powinnam zwrócić na to większą uwagę.

Sealpup, jak dla mnie, to taka mieszanka pomarańczy z grejpfrutem; fajnie, jak się trafi taki soczysty, choć bywają takie trochę wiórowate.
 
Zgutek no wlasnie mi twardnieje ale biore nospe i przechodzi w pierwszej ciazy mialam czesciej twardnienia i musialam brac 3 razy dziennie nospe nic sie nie dzialo z szyjka wszystko bylo pozamykane teraz jak narazie tez jest ale takie twardnienia moga rozmiekczac szyjke badz moze dochodzic do rozwarcia...wiec trzeba uwazac
 
Kobita dziękuję za odpowiedź zadzwoniłam rano do lekarza kazał właśnie 3 x dziennie nospę i jak nie przejdzie zglosic sie w piatek.

To pierwsza moja ciaza i wiadomo czlowiek glupieje, teraz Mnie uspokoilas troszke., bo nie moge o niczym myslec tylko sie denerwuje Chyba powinnam jednak pomyslec o L-4.
 
Iman kochana nie martw się ja tez miałam te wartości poniżej normy i ciężar moczu też i Pani doktor powiedziała, że w ciąży to normalne, bo każdy organizm inaczej pracuje więc spokojnie kochana, pójdziesz do lekarza to wszystko ci wytłumaczy.
Żgutek musisz zwolnić tępo dzidzuś się upomina.
Ja też kupiłam pomarańcze..cytrusy dominują, a teraz biorę się za zupke pomidorową:tak:
 
Iman bakłażan nadal rządzi:-)
ja mam zupke pomidorową z makaronikiem, bo na drugie sobie wymyśliłam
udka z kurczaka ze smażonym ryżem o tak zobaczymy co wyjdzie:-)
surówkę mam z gotowców więc nie musze robić, ale drugie danie dopiero na kolacje jak mój mąż wróci..
 
KasikP, u mnie w planie na dziś też pomidorowa:-D

A pomelo, dla mnie to tak jakby słodka cytryna. Ciężko określić jak smakuje, na pewno bym nie porównywała z grejpfrutem, bo nie ma tej charakterystycznej goryczki. Ale tak, zdarzają się wiórowate. Tak czy siak lubię spędzić pół godziny obierając całą skórę, a potem się delektować całością. To wchodzi w skład rytuału świątecznego u nas. W ogóle zawsze mamy coś takiego pod choinką jak "prezent rodzinny" - kosz wypełniony cytrusami, cukierkami, orzechami itp. i każdy z tego kosza wybiera to co najbardziej lubi ;-):tak::tak::tak:
 
reklama
a mnie glowa nadal boli... nieustannie od 7 rano... porazka... a na lewej skroni to jakby mi kto trzonek mlotka wbil. panadol oczywiscie nie pomogl. nawet postanowilam coca-cole wypic moze troche cisnienie kofeina podniesie. ale dalam rade tylko kilka lykow. smakowala mi paskudnie. no coz.

ale mimo to zrobilam sobie mala przerwke od lezenia na sofie i postanowilam cos upichcic. w nadziei, ze moze sama zdolam zjesc i dla moich chlopakow, ktorzy lubia to danie. wlasciwie to pol dania, ale co tam. wiec oto wlasnie siedzi w piekarniku taka typowo szwedzak zapiekanka ziemniaczana. normalnie podalaabym do tego jakies miesko badz tez sama zapiekanke zrobila juz z mieskiem. no, ale to juz wyzszy level. jak dla mnie na ta chwile za wysoki. a w tej postaci moze zjem. poki co pachnie smakowicie. zobaczymy za kwadrans.

a za oknem wieje strasznie. choc od raan nie ma dessczu i w sumie temperatura calkiem wysoka. tylko to wiatrzysko hula.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 26
Ostatnia edycja:
Do góry