reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry dziewuszki :)
kartagina, leż ładnie w łóżku bo jeszcze parę dni i wychodzisz. I niech szanowny mężu Ci przywozi pyszności, żeby mamuśka nie głodowała :)
kwiatek, gratuluję synka! Chłopców łatwiej rozpoznać, jak widać coś między nogami to wiadomo że synek, a jak niewiele widać to może dziewczynka, a może się coś pojawi później dlatego lekarze w takiej sytuacji wolą się wstrzymać od głosu ;)
MisiaMonisia, straszny sen o ptaku... i dziwny trochę. Nie wierzę w sennik itp ale na pewno są na świecie takie rzeczy, które się zdarzają a do nas nie docierają. Więc może i sen coś oznacza. Mnie też wydaje mi się, że w pierwszej ciąży miałam dziewczynkę (choć straciłam w 10tc) jakoś jak teraz na to patrzę to czułam się zupełnie inaczej niż w tej ciąży, Inaczej wyglądałam, jadłam inne rzeczy, czułam się bardzo źle.... więc tak przypuszczam.
Żgutek, z dzidzią na pewno wszystko dobrze, ale jeśli Ty czujesz dyskomfort przez ten brzuch to powiedz o tym lekarzowi na wizycie. Będziesz spokojna, jak Ci wyjaśni wszystko :)
U nas mgła okropna dzisiaj, wczoraj wieczorem jechaliśmy do moich rodziców bo mój Jurek z moim tatą i kilkunastoma innymi dziadami jechali nad morze na połów dorszy. Więc spałam u mamy i rano wracając widoczność była niemal zerowa... Ale powoli się przejaśnia.

Dzisiaj sama cały dzień to posprzątam sobie, jaszczurowi ogarnę terrarium, obejrzę durne babskie seriale na Fox i będę odpoczywać :D
Ale powiem Wam, że kamień z serca mi spadł jak się okazało, że mnie przeniosą, ufff taka ulga to była :) teraz tylko przenieść dokumenty, załatwić L4 i od października studiuję 3 przystanki tramwajem od domu :)
miłego, pięknego dnia :)
 
reklama
Charlie, gdzie się podziewałaś? :) Nie martw się, to jest tak niewielka ilość leku, że nie ma szans żeby zagrozić dziecku. Nie dostanie się to do krwi tylko będzie wydalone, a tym samym nie dojdzie do płodu. Jedynie sobie zaszkodziłaś, bo nie masz lekarstwa w zębie i musisz znowu iść do dentysty bo dalej będzie Ci się psuło tam... Trzymaj się! I nie martw się, z dzieckiem dobrze jest i BĘDZIE :)
 
Ja to cały czas ganiam jak szalona i po tych dentystach jeżdzę ze głowy mi do wszyatkiego juz brak , zapłaciłam 350 zł za zęba dwa dni i wypadło ;/ jaka jestem zła ;( dzisiaj wypiłam sok jabłkowy i juz spotkanie z porcelana , apetytu brak ze stresu ze zębem ;(
 
Dzień doberek, Brzuchatki!
Dzisiaj mój jakiś taki się pobudzony obudził... Tu kawka, tu coś tam... Jakieś niecne zamiary ma na pewno. :-)

Anulka, fajny pomysł z tymi zawodami na liczbę chłopców i dziewczynek. Może ja sobie wkręcam, może coś tam, ale czuję, że będzie dziewczynka. Z kolei szwagier za mną łazi, i mówi, że będzie chłopiec, w dodatku podobny do mnie. Niech spada. :angry: Kochana, bądź tak miła i daj cynk na te mecze, bo dziś wieczorem chyba umrę, jak nie obejrzę. :-p
MisiaMonisia, wczoraj robiliśmy taki głupi test „Do kogo będzie podobne Wasze dziecko”. Uśmialiśmy się jak nie wiem, wyszło z przewagą Adama, ale my mamy i podobny kolor włosów, i oczy zielone, także ja mówiłam, że wyjdzie, że jesteśmy rodzeństwem. :-D
KasikP, wyślij mi trochę pieczonych ziemniaczków, bo ja przedwczoraj o nich cały dzień gadałam. :-p U nas piękne słońce, a liczyłam na grzyby dzisiaj. Susza straszna.
Kradz, później z nami trochę pomarudzisz, to się rozbudzisz od razu. ;-)
Żgutek, to jestem tydzień po Tobie nieomal dokładnie, bo wczoraj 17 tc zaczęłam. :tak:
Charlie, gdzieś Ty się podziewała!Nie martw się tym zębem, wszystko będzie ok!:yes:
Ana, co ciekawego oglądasz? :wink:
 
Ostatnia edycja:
Hej marcóweczki :) witamy się i my :)

Dziś z pełną świadomościa stwierdzam, że przez to moje L4 uzalezniłam się od Was totalnie bo śniłyście mi się już chyba trzecią noc z rzędu:-D
U nas pogoda ładna więc trzeba wykorzystać i poszaleć :)
Ziemniaczki z ogniska mniam. Zjadłabym ale nie mamy gdzie ogniska zrobić :)
Miłego dnia kochane :)
 
cześć dziewuszki!
powiem wam, ze gdyby nie dostawy jedzenia to chyba bym tu z głodu umarła! w tygodniu raczej przyjeżdżała mama, bo M siedział z dzieciakami i albo rehabilitacja, albo zajęcia dodatkowe... i jeszcze najmłodsza się rozchorowała- jakiś nawrót bo niedawno kaszlała..zapisaliśmy córę na gitarę, no tak się napaliła że brzdękoli całymi dniami. ja grałam, mąż grał i jeszcze po siostrze mam 3 gitarę, więc czemu nie??

lekarz dziś potwierdził że w poniedziałek wyjdę.Ale się cieszę!!! całe pośladki mnie bolą po tej domięśniowej nospie! a w nocy jednej na sali wody odeszły zaczęła stękać i poszła rodzić:)

charlie ja myślę że jak lekarstwo w zębie nie zaszkodziło, to teraz też nic nie będzie. przeciesz z buzi przez ślinę też wchłaniasz! ja w sierpniu sprawdziłam zęby i jest ok, ale kamień muszę zdjąć bo średnio raz do roku to robię ale po porodzie bo już nie mam jak jechać.

wiecie ile tu dziwczyn leży z niewydolną szyjką??? prawie każda albo ma krótką albo rozwarcie! kiedyś kobiety kopały i pieliły z brzuchem między nogami i nic nie było, a teraz...
 
Ale wy dużo piszecie ;) co po czytam to nie wiem co komu odpisac
Gratuluje udanych wizyt i poznania kto w środku u nas niby córka,ale nie jestem jakoś przekonana bo to dopiero 14 tydzien ;) u nas widzę ze z ruchami będzie ciężko syna czulam w 18 tygodniu laskotanie motyla ale on byli bardzo ruchliwy ;) a tu na USG spokojne to może być dziewczynka Paulina Krystyna po mamie mojego a chlopiec Ksawery Adam i raczej się nie zmienia bo swojego syna zawsze chcialam Maksymilian a każdy narzekal i zmienilam i stwierdzilam ze z drugim będę sluchac siebie i mojego a nie reszty rodziny bo dziecko jest moje. U nas slonecznie jest ale chlodno.
 
Kartagina, super, że potwierdzili Twoje wyjście w poniedziałek. To miałaś noc pełną wrażeń! :)
Mamusia, my postanowiliśmy, że dopóki Bobas się nie urodzi, to nie powiemy rodzinie, jakie imiona wybraliśmy. Znając ich i wiedząc, że będą chcieli swoje propozycje przemycać, powiedzieliśmy, że mamy już wybrane i nie będą mieć na to żadnego wpływu. ;p
 
reklama
Do góry