reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Iman juz lista zaliczona i dzidziuś zapisany :-)

Dziewczynki chłopcami obrodzilo ale zobaczycie zaraz się zacznie wysyp dziewczynek :-) .

Heven jesteś aparatka w pozytywnym tego słowa znaczeniu Bizon :-) i masz racja lepsze te leki niż infekcje .

Patrycja2301 zobaczysz , że szybko zleci do 6 października i poznasz płeć :-)

Agaawa gratuluję dziewczynki :-) super

Kolorowych snów kochane idę lulu tak do was wskoczylam bo mąż wrócił z pracy i juz po spaniu wiec wtulam się w podusie i mówimy z Kordiankiem wszystkim Dobranoc
 
reklama
Witam się z rana ;-)
Przysypiałam na ostatnich setach, taka byłam senna. Brawo nasi :-)

Ja też jeszcze nie wiem kto mieszka, zamawiałam dziewczynkę hahahah :-p:-D Dziś chłopiec mi się śnił, ale taki już na oko 3 letni. Jeszcze 10 dni i może się dowiem!
Wydaje mi się, że coś czasem czuję, ale nie jestem pewna, pod ta warstwą izolacji trudno się rozeznać :-p
Idę pod prysznic i się wyszykować na wyjazd.
 
Karola, gratuluję synka! :) Agaawa, mamy pierwszą królewnę na forum :)
Ja jeszcze ruchów nie czuję, a nawet jeśli, to ciągle mylą mi się z jelitami ;)

Dzień dobry z rana. Razem z synkiem Aleksem lub Tymkiem się witamy :D dzisiaj robimy odpoczynek od pracy ponieważ od rana leci krew z nosa i mocny katar. To chyba będzie trwało całą ciążę. Jeśli któraś z Was też się z tym męczy to lekarz polecił mi witaminę C 2x dziennie, powinna pomóc na krwotoki. Zobaczymy czy u mnie zadziała :) No i około 12:00 dowiem się, czy moje podanie o przeniesienie zostało rozpatrzone pozytywnie :) miłego dnia dla Was marcóweczki ;)
 
Dzień dobry Brzuchatki Marcowe

Agamaja trzymam kciuki za wizytę dzisiaj

Heven no tak trzymamy kciuki abyś nie musiała wołać ani Pieron ani Bizon. No to dobrze, że się wyjaśniła sprawa leku tak jak też napisałam lepszym wyznacznikiem lekarz i rzeczywiście infekcja może być o wiele gorsza. Jejku jak fajnie, że poczułaś ruchy ja cały czas myślę co czuje.

Anet dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku pracusiu

Anulka kochana to trzymam kciuki żeby była wymarzona pleć . Masz rację już jest weekend i jakie szczęście, że nie pracuję.

Agaawa super gratulacje dziewczynki cieszę się, że wszystko dobrze


I co i co znów siedzę i się wzruszam jak Was czytam
 
Witam się i ja z rana.
Gratulacje udanych wizyt. Coraz więcej potwiedzonych płci mamy :). Ja jeszcze nie wiem, kto u mnie w brzuszku mieszka. Teraz więcej chłopców się ujawnia bo szybciej można ich rozpoznać, ale zapewne zaraz zaczną i córcie się pokazywać.

Kciukasy za dzisiejsze wizytki i badania.

Ana89 trzymam kciuki za pozytywną decyzję.

Miłego dnia :)
 
Witamy się z rana:-)
Wyspane i pojedzone dziś mamy dużooo pracy musimy przesortować wszystkie Nasze ciuchy wyrzucić stare spisać co nowego potrzeba, bo na dniach chcemy zamówić szafe;-),
Bardzo się cieszę że dziewczynki się ujawniają już myślałam, że będę jedyna;-)
Polacy wygrali i to najważniejsze !!!!:-):-)
 
reklama
Do góry